blog roku 2013 ikona wpisu

Jak co roku o tej porze zastanawiamy się dlaczego to robimy i pozwalamy adrenalinie zawładnąć naszą przestrzenią.

Od 3 lat, odkąd prowadzimy blog wahamy się czy warto startować w konkursie, w którym trzeba znać całą masę właścicieli  telefonów komórkowych, by zabawa mogła trwać dalej.

Ale też co roku poddajemy się temu szaleństwu z jednego najważniejszego powodu:

Chcemy zarazić jak najwięcej osób dobrą Architekturą.

Jeśli dzięki temu konkursowi możemy sięgać dalej, docierać do osób, które jeszcze nie wiedzą, że mozna żyć inaczej, piękniej, bardziej funkcjonalnie i zgodnie z sobą samym, jeśli start w konkursie oznacza, że jest Was tu coraz więcej to nasze nerwy nie mają najmniejszego znaczenia.

Jeśli zatem tak jak nam zależy Wam na tym, by ludzie inaczej myśleli o otaczającej ich przestrzeni to przesuńcie AWX2 BLOG do drugiego etapu konkursu BLOG ROKU 2013 w Kategorii KULTURA I POPKULTURA.

Jak to zrobić ?  To proste:

Wyślij SMS o treści G00088

( G zero zero zero osiem osiem)

pod numer 7122 

Głosowanie trwa do 06.02.2014 do godz. 12.00. Z jednego telefonu można wysłać tylko jeden SMS.

Koszt 1,23 zł przeznaczony na cele charytatywne

Do drugiego etapu przechodzi 10 blogów z każdej kategorii z największą ilością głosów SMS’owych. Następnie Juror – tym razem Novika wybierze swoje typy, które idą dalej.

Więcej o konkursie dowiecie się z BLOG ROKU 2013

My już tu nic nie wskóramy to czy przejdziemy dalej zależy tylko od Was !

Jeśli macie ochotę dołączyć do osób, które trzymają za nas kciuki to zapraszamy na : https://www.facebook.com/events/1439291732955152/

Dziękujemy za oddane już głosy i za każdy następny, który przybliży nas do pierwszej dziesiątki 😉

 

UWAGA !

 Organizatorzy BLOG ROKU 2013 postanowili przenieść nasz blog z kategorii KULTURA I POPKULTURA do kategorii PROFESJONALNE I FIRMOWE w trakcie trwania głosowania. TO NIE FAIR ! Nie zgadzamy się z tak nieprofesjonalnym traktowaniem blogerów !

My im się jednak nie damy i udowodnimy, że w świecie liczy się również SZTUKA – SZTUKA ARCHITEKTURY  !

NIEZALEŻNIE OD KATEGORII BĄDŹCIE Z NAMI I POMÓŻCIE NAM WYGRAĆ BLOG ROKU 2013 !

awx2 blog roku 2013

FINAŁ:

Ostatecznie po tygodniu głosowania nasz blog zajął 31 miejsce na 213 blogów zgłoszonych lub przeniesionych do kategorii PROFESJONALNE I FIRMOWE. Wszystkim, którzy oddali na nas głos DZIĘKUJEMY. Wierzymy, że było warto i choć trochę wspomogliśmy łódzką Fundację Gajusz,  na która przeznaczone zostaną pieniądze zebrane z SMS’ów.