AKTUALIZACJA – 29.10.2014

Wczoraj dostaliśmy cynk, że Dom pod Poznaniem autorstwa PL.architekci obchodzi właśnie swoje 10 urodziny. Mieszkańcom i projektantom życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za kolejną garść zdjęć, którymi się z nami podzielili. Jak widać – dobrze zaprojektowana architektura się po prostu nie starzeje 🙂 Dlatego odświeżamy stary wpis i zapraszamy na dawkę świetnej architektury 🙂

WPIS Z DNIA 17.12.2012

Przed chwilą ( o tutaj ) Pan Marek celnie odkrył kluczowy element, który łączy ( to dobre słowo w tym przypadku 😉 )pojawiające się tu w ostatnich dniach  domy. Niemniej jednak nasza zabawa w okrywanie coraz to nowszych domów z tzw. „łącznikiem” trwa dalej. Jeśli jesteście ciekawi jak wielka jest potęga ludzkiej wyobraźni, w jak inny sposób można potraktować ten nietypowy element domu i jak zmienia on życie jego mieszkańców, zapraszamy do zaglądania co nas codziennie.

Pod Poznaniem grupa projektowa PL.architekci pokusiła się o zaprojektowanie nowoczesnej wersji typowego domu stodoły. Dom pokazywany był jakiś czas temu na bryla.pl. Dziś natknęłam się na niego w moim archiwum, a że jest to dom z Polski, to wyprzedził wszystkie stojące w kolejce domy i ląduje tu jako dom nr 4 w serii DOM Z ŁĄCZNIKIEM.

Architekt: http://www.plarchitekci.pl/

Źródło: http://bryla.gazetadom.pl

blog roku mała ikona do wpisu