Dziś, przy tak pięknej pogodzie za oknem, mamy dla Was coś lekkiego, przyjemnego i pożytecznego. 😉 W zasadzie te trzy określenia doskonale charakteryzują naszego dzisiejszego Bohatera. Co ciekawe, statystyki twierdzą, że sprzedaż tego przyjemnego, pożytecznego aczkolwiek nie zawsze lekkiego sprzętu, wzrasta z roku na rok i przekroczyła już 1,5 miliona. O czym mówimy ? O ROWERZE. Rower i Architektura? Ano tak, pierwsze potrzebuje drugiego, drugie musi służyć pierwszemu. 🙂

ef2827b608a45c01295fb5424d86e1e3

 Rower również potrzebuje przestrzeni. Swojego miejsca w domach, garażach, na podwórkach i w końcu na ulicy. Pomysłów by go ujarzmić, nie tylko w ruchu, jest wiele. 😉 Dziś przygotowaliśmy małe zestawienie, pokazujące jak rowerowi zapaleńcy kochając swoje dwa kółka i jakie dla nich przygotowali „posłanie”. Jedne pomysły są bardziej praktyczne, drugie zdecydowanie odjechane, a jeszcze inne wysłały rowery na elegancką emeryturę.

00b1bbb71c454905425b6ef612b9a5d7 (1)
No tak,  powiecie wszystko pięknie, ale…te brudne ściany… O nie ! Dziś nie ma ALE ! Wiosna wybuchła i czas wyruszyć po nową energię. Nawet jeśli potem kosztować nas to będzie czyszczeniem opon czy podłogi. Mamy kilku znajomych, dla których Rower to kolejny członek rodziny, kolejny mieszkaniec domu. Dlatego im, a także tym, którzy miewają problemy rowerowe natury techniczno-estetycznej dedykujemy ten wpis. Więcej inspiracji znajdziecie na naszym profilu na Pintereście pod hasłem : Rower w domu. Może się Wam przydadzą.

Tylko się za bardzo nie rozpędzajcie, nawet Rower kochać trzeba z umiarem 😉

2d662baf087e3cc8e38d2b84718d4abb (1)

A w kolejnym rowerowym odcinku pokażemy Wam jak dla rowerów przystosowuje się przestrzeń publiczną…na świecie…

Źródło: www.pinterest.com/