Dzisiejszy wpis kierujemy do osób, które zastanawiają się czy dom, w którym mieszkają lub mają zamiar kupić ma jakiś potencjał. Czy można sprawić, by nie trącił myszką, nadać mu nowy blask i przenieść w dzisiejsze czasy?  W naszym biurze często padają takie pytania. A my mamy na nie wciąż jedną i tą samą odpowiedź. 😉 Ten wpis doskonale zobrazuje jaką. 😉

VILLA MOERGESTEL 3

VILLA MOERGESTEL 16

Pokazaliśmy zdjęcia powyżej kilku osobom. Ze zdziwienia przecierali oczy, nie wierząc, że budynek, który im pokazujemy powstał w 1968 roku. Ale jak ??? Pytali patrząc na zdjęcia poniżej:

VILLA MOERGESTEL 17

 

VILLA MOERGESTEL 18

To tak można?

A można. I to jeszcze z jaką klasą. 😉

VILLA MOERGESTEL 15

Klienci pracowni OTTENVANECK ARCHITECTEN & VORMGEVERS tuż przed zakupem tej nieruchomości również zadawali sobie te pytania. Architekci pięknie rozwiali ich wątpliwości. Pokazali, że warto zaryzykować i zainwestować w ponad 40-letni dom. Kilka dobrych przesunięć ścian. Dodatkowe białe ramy.  Współczesne materiały (drewno cedrowe i cynk)  oraz  niestandardowe rozwiązania z szybą na froncie budynku i dom wygląda zdecydowanie młodziej. Dziś nikt z zewnątrz nie odgadnie ile ma lat.  😉 A jego właściciele mogą z dumą prezentować swoją nową przestrzeń. Brawo !

Czy jeszcze ktoś nie wierzy, że można? Zdecydowanie można, a przede wszystkim warto ! 😉

Nie trzeba więcej pisać, wystarczy spojrzeć:

Architekt: http://www.ottenvaneck.nl/

Źródło: http://www.obly.com/blog/