Galeria: Okno z miejscem do siedzenia

Za oknem pruszy śnieg, kominek mieni się żółto-czerwonym ciepłem i wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że choroba dzieciaków uziemiła mnie na parę dni w domu. Pomiędzy jednym lekarstwem a drugim, inhalacjami, gotowaniem rosołu, praniem i innymi czynnościami, które zwykle pokonuje matka polka, miałabym dziś ochotę na chwilę tylko dla siebie. Tak na momencik. I dziś jak nic przydałoby mi się jedno z takich cudnych okien. Dobra kawa, chwila zamyślenia …. ach…. Fizycznie takiego okna nie mam, ale fakt, że mogę tu na chwilę wpaść i podzielić się z Wami czymś pięknym, jest dla mnie jak ta słodka chwila relaksu w ogromnym oknie z miejscem do siedzienia.

Skąd to moje zamiłowanie do przesiadywania w oknie? Ha, wszyscy mieszkańcy naszego domu studenckiego Rzepicha w Gliwicach dobrze pamiętają, że parapet na słynnym  „Kwadracie”  to było niemalże święte,   najbardziej oblegane zawsze miejsce. Był z nimi tylko jeden problem, jak już się siadło … 😉

Zapraszam na garść okiennych inspiracji:

Źródło: http://pinterest.com

4 komentarze

  1. ach! pisze:

    Fantastyczny zbiór fantastycznych miejsc 😉 Od lat marzę o takim miejscu we własnym domu… może kiedyś. Pozdrawiam, ach!

  2. Moim marzeniem byłoby mieć takie szerokie miejsce przy dużym oknie od południowej, słonecznej strony. widzę, że już ktoś coś takiego zaprojektował. Idealny kącik do rozmyślań i pracy twórczej.

  3. Ewa pisze:

    moje marzenie <33333333333333

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.