PROJEKT DOM – GRUPA SPOŁECZNOŚCIOWA NA FACEBOOKU

Z miłości do Architektury 10 lat temu założyliśmy AWX2_BLOG. Dziś z okazji Walentynek na następne 10 lat oddajemy w Wasze ręce nasze kolejne dziecko, które mamy nadzieję razem będziemy tworzyć.  Od dawna czuliśmy potrzebę dialogu z Wami, wymiany myśli, wspólnego tworzenia wirtualnej przestrzeni z dobrą architekturą.

Dlatego oddajemy w Wasze ręce grupę:

PROJEKT DOM- inspirujemy dobrą architekturą

dzięki której razem odkryjemy jaka architektura drzemie w marzeniach Polaków. Wierzymy, że aby je spełnić trzeba w nie uwierzyć, a żeby w nie uwierzyć trzeba je zobaczyć !

Teraz i Wy możecie pokazać nam i innym jakie są wasze marzenia. Jaka architektura jest bliska Waszemu sercu i koło której nie możecie „przejść” obojętnie. Skorzystamy na tym wspólnie, bo razem będziemy się motywować do tworzenie piękniejszego świata wokół.

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU : PROJEKT DOM

⇣ ⇣ ⇣

https://www.facebook.com/groups/237892877922980

⇣ ⇣ ⇣

Do grupy PROJEKT DOM zapraszamy:

⇢ miłośników dobrej architektury

⇢ osób które planują budowę, przebudowę lub remont domu

⇢ architektów

✔️ Grupa przeznaczona jest przede wszystkim dla pasjonatów dobrej architektury i projektowania indywidualnego, którzy lubią dzielić się i inspirować innych.

✔️ Grupa jest miejscem wymiany inspiracji i doświadczeń związanych z budową domu – od projektu i współpracy z architektem po realizację. Zachęcamy do dzielenia się dobrymi przykładami domów z Polski jak i całego świata.

✔️ Stwórzmy razem kolejne miejsce w sieci, dzięki któremu osoby planujące budowę/przebudowę domu odkryją, że można zrobić to dobrze.

Zasady są proste:

✔️ Znalazłeś przykład dobrej architektury w Polsce lub na świecie? Podziel się na grupie – koniecznie podpisz projektanta. Napisz kilka słów dlaczego zachwyciła Cię ta architektura.

✔️ Jesteś dumny ze swojej budowy? Pochwal się – nie zapomnij o swoim architekcie – podaj nazwę biura lub nazwisko architekta. Napisz w kilku słowach o swoim spełnionym marzeniu.

✔️ Jesteś architektem dumnym ze swojego projektu lub realizacji? Śmiało chwal się i zdobywaj nowych klientów. Napisz jaka była idea domu.

✔️ Uwaga – nie promujemy projektów gotowych w każdej postaci: projektów i realizacji. Zadaniem grupy jest wspieranie projektowania indywidualnego.

I nie zapomnij:

Baw się architekturą i spełniaj marzenia ! Wpadaj na grupę kiedy masz ochotę. ツ Inspiruj siebie i innych do podejmowania dobrych decyzji projektowych.

I koniecznie: spełniaj swoje marzenia ! ツ

Zapraszamy i czekamy tam na Ciebie. Odkrywajmy razem piękny świat !

AWX2 ARCHITEKCI

STOP NOWELIZACJI PRAWA BUDOWLANEGO!

Nie zgadzamy się by absolwent technikum budowlanego i inżynier budownictwa od 2023r. projektował wszystkie budynki do 1000m3 bez względu na funkcję i lokalizację.

👈 Kliknij i podpisz petycję.

Zobacz inne wpisy

12 komentarzy

 1. Magda pisze:

  Genialna inicjatywa. Mocno trzymam kciuki za rozwój 🙂

 2. Agata pisze:

  O super! Uwielbiam ciekawa architekturę!

 3. Dominik pisze:

  Trzymam kciuki za rozwój grupy. Popieram takie pomysły. Ja jestem w kilku grupach na temat kosmetyków czy dla brodaczy. Oprócz wymiany fachowych informacji można poznać wartościowe osoby.

 4. Anna pisze:

  Grupy to swietna inicjatywa, powodzenia!

 5. Gratuluję! I trzymam kciuki za sukces! 🙂

 6. tomek pisze:

  czekam z dalszymi wiadomościami i powodzenia

 7. gdo.org.pl pisze:

  Jestem tam i uważam, że grupa naprawdę fajna. Można się dowiedzieć sporo rzeczy z zakresu budowlanki oraz generalnie prawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.