KILKA SŁÓW O BLOGU

Witamy na naszym Blogu.

Blogu, na którym chcemy zatrzymać kawałek świata i podzielić się nim z innymi. Blogu o tym, że Architektura jest jak dobra kawa, jak rozmowa z przyjacielem, jak lot szybowcem, jak wszystko to co kochamy. Architektura to nie tylko nasza pasja, to droga jaką wybraliśmy być czuć się szczęśliwym, by spełniać marzenia swoje i Wasze.

Bo przecież marzenie o kawałku własnej przestrzeni, domu, mieszkaniu, kreatywnym miejscu pracy tkwi w każdym z nas.

By je zrealizować trzeba w nie uwierzyć.

Aby w nie uwierzyć, trzeba je zobaczyć.

My architekci chcemy być oczami Inwestora. Chcemy zobaczyć jak żyje, co lubi, a co go drażni, jak spędza wolny czas i jak radzi sobie z tempem dnia codziennego. Tylko wtedy będziemy wiedzieć jakiej architektury potrzebuje. Jaka przestrzeń pomoże mu żyć w harmonii z samym sobą i swoimi bliskimi. Chcemy wyznaczać drogę, pomagać odkrywać siebie, bo tylko wtedy możemy razem stworzyć przestrzeń, która będzie spełnieniem marzeń Inwestora, a dla nas powodem do dumy i poczucia spełnienia.

Sami nieustannie poszukujemy, dlatego zachęcamy i  Was do poszukiwania w sobie odpowiedzi na pytanie:  Jak chcecie  żyć?  Jaka jest Wasza strona architektury?.  Poszukiwania te jednak nie mogą zarówno zaczynać jak i  kończyć się na znalezieniu „idealnego” projektu typowego, dostępnego w setkach czasopism w kiosku na rogu. Dlaczego ? – bo taki nie istniej. Dobry dla wszystkich = dla nikogo. Każdy z nas jest inny i każdy z nas zasługuje na kawałek dobrej architektury uszytej tylko dla niego. Od tego w jakiej architekturze funkcjonujemy zależy nasz nastrój, nasze zachowania i działania. A może warto odważyć się i zbudować swój własny świat na tym co jest w nas, a nie na kompromisie w postaci katalogu z witryny?.

Zachęcamy do odkrywania nowych inspiracji razem z nami. Może razem uda nam się stworzyć lub naprawić architekturę , która jest przecież tłem naszego życia.

AWX2 architekci

9 komentarzy

 1. Magdelina pisze:

  Just cause it’s smplie doesn’t mean it’s not super helpful.

 2. mika pisze:

  Swietny blog! Gratuluję 🙂

 3. Marcin pisze:

  Spędziłem dobrych kilka godzin na Państwa blogu. Źródło nieskończonych inspiracji. Gratuluję i proszę o więcej

 4. Zofia pisze:

  Absolutnie się zgadzam z Miką i Marcinem. Wasz blog jest doskonałym miejscem do znajdowania ciekawostek ze świata architektury i poszerzania horyzontów. Keep going 🙂

 5. jacek pisze:

  świetny blog, gratuluje i pozdrawiam

 6. Dix Mcbridge pisze:

  Absolutnie się zgadzam z Miką i Marcinem. Wasz blog jest doskonałym miejscem do znajdowania ciekawostek ze świata architektury i poszerzania horyzontów. Keep going
  +1

 7. Marta pisze:

  fajny pomysł, czy można dodać swój artykuł na Państwa stronę?

  • aga_awx2 pisze:

   Cześć Marta. Dzięki za miłe słowa na temat naszego bloga. Jednak Blog – to nasza autorska strona i wszystkie wpisy, artykuły, posty są naszego autorstwa.

 8. Architekt pisze:

  Bardzo fajny kontent macie – fajnie związany z architekturą i urbanistyką. Świetne projekty 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *