„Jaka piękna katastrofa” – Dolina Kościeliska jakiej nie znacie :(

Poznajecie?

800px-Wyżnia_Kira_Miętusia_a1 (1)

Kto nie zgadł temu podpowiemy, że to polana reglowa w Dolinie Kościeliskiej

Dziś mieliśmy okazję odwiedzić ją ponownie. Jednak to czym nas przywitała przerosło nasze oczekiwanie. Jesteśmy głęboko poruszeni tym co uczynił  Halny, który odwiedził tą okolicę w okresie Bożego Narodzenia.

Jedno z niewielu miejsc w Polsce gdzie można było dotąd nie tylko odpocząć od codzienności, ale przede wszystkim od zepsutej przez człowieka  przestrzeni. To tu jeszcze półtora roku temu restartowaliśmy się estetycznie.  Dziś  okazało się, że niestety, że nic nie jest wieczne. Kilkadziesiąt tysiące metrów sześciennych drzew poddało się naturze. Teraz niczym zapałki jak z obrazów Beksińskiego leżą bezbronne pod śniegiem.

Widok nie do opisania….Ktoś dziś powiedział: jaka piękna katastrofa. Na żywo potrafi postawić człowieka do pionu. Dzielimy się dziś z Wami jedną z naszych ulubionych przestrzeni, która już zawsze będzie nam przypominać, że choćby nie wiem jak się starał, to nie człowiek ma ostatnie słowo.

zdjęcie 1-001 zdjęcie 2-001 zdjęcie 3-001 zdjęcie 14-001

Zdjęcia : awx2 , Wikipedia

Zobacz inne wpisy

2 komentarze

  1. eMeM pisze:

    Osz kurczę, przykry widok… :-/

  2. Luki-blogi pisze:

    Super jest Twój blog, właśnie czegoś takiego szukałem. Mam nadzieję, że nie będziesz robić problemów z tego powodu, że dodam Cię do mojej listy blogów, na których się wzoruję. Czekam na następne, ciekawe wpisy, pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *