PODCASTY

 

Mała Wielka Firma,  to jeden z najbardziej popularnych polskich podcastów prowadzony przez Marka Jankowskiego i Pawła Tkaczyka. Skierowany przede wszystkim do osób, które mają firmę, lub chciałyby w końcu zacząć pracować na własny rachunek. Dzięki dwóm prowadzącym tajemna wiedza dotycząca marketingu, zarządzania i zatrudniania staną przed nami otworem.

 

 

 

Podcast „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy” to specjalna audycja, w której Michał Szarfański, autor bloga: jakoszczedzacpieniadze.pl/ wspólnie z gośćmi poruszają tematy niekoniecznie związane z oszczędzaniem. Przykładowe tematy obejmują: inwestowanie, rozwój osobisty i szeroko rozumiane dobre życie. 🙂

 

 

 

 

Finanse bardzo osobiste to podcast o zdrowym i sensownym podejściu do życia i pieniędzy. Mówimy w nim o gospodarowaniu pieniędzmi w taki sposób, aby pomagały w czynieniu dobra, spełnianiu marzeń i jeszcze lepszym wykorzystaniu naszego potencjału. Marcin Iwuć to finansista z wieloletnim doświadczeniem, autor książki „Jak zadbać o własne finanse” oraz popularnego bloga „Finanse bardzo osobiste” pod adresem: marciniwuc.com/ Tagi: oszczędzanie, inwestowanie, skuteczne pozbycie się długów, mądre zarządzanie budżetem domowym, odpowiedzialne uczenie dzieci o pieniądzach – to tylko niektóre tematy podcast’u, którego hasło brzmi: Gromadź oszczędności, ciesz się życiem, inwestuj i pomagaj innym.

 

Ola Budzyńska czyli  Pani Swojego Czasu. Od 10 lat uczy innych jak zarządzać swoim czasem, a jej misją jest sprawienie, by Kobiety uwierzyły w to, że potrafią robić to doskonale. Wierzy, że każda Kobieta potrafi wziąć czas w swoje ręce i zarządzać nim po swojemu – na Kobiecy sposób. W podcascie Pani Swojego Czasu „od kuchni” , na podstawie swoich doświadczeń, dzieli się zapleczem swojej działalności on-line. To cenne źródło informacji dla osób, które mają lub chcą mieć biznes on-line.

Mariusz Chrapko, autor bloga MariuszChrapko.com, w swoim podcast’cie opowiada o tym, jak zwinnie zarządzać sobą i biznesem. Przedstawia skuteczne sposoby prowadzenia firmy i zmieniania jej na lepsze. Mariusz jest praktykiem zarządzania. Wszystko, o czym opowiada w swoich audycjach, sam stosuje w życiu. W audycji znajdziesz praktyczne narzędzia oraz usłyszysz o współczesnych trendach. Poznasz ciekawych ludzi. Dostaniesz nowe pomysły i inspiracje.

 

Pierwszy podcast architektoniczny w Polsce. Autorką jest Izabela Gemzała z pracowni i bloga: www.prostyplan.pl  Zastanawiasz się jak usprawnić swoją pracę z projektem, organizować czas, sprawnie realizować zadania, unikać konfliktów z inwestorem i podwykonawcami? W tej serii podcastów dzielę się swoją wiedzą na temat prowadzenia biura projektowego, budowania wizerunku, zdobywania nowych klientów i usprawniania pracy nad wieloma projektami – PODCAST PROSTY PLAN  jest dla Ciebie.

3 komentarze

  1. mmce pisze:

    Świetny blog, wiele artykułów, które umożliwiają zdobycie wiedzy.

  2. krypto jam pisze:

    Bardzo ciekawy blog! polecam

  3. Dario pisze:

    Blog bardzo ciekawy, kiedy lepsza wiadomość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *