10 LAT AWX2 BLOG !

Dziś stuknęło nam 10 lat !

10 lat temu napisaliśmy nasz pierwszy blogowy post. Miał być początkiem przygody, która przez lata przerodziła się w sposób na życie.

➜ 10 lat

Przez 10 lat staraliśmy się zmieniać podejście Polaków do budowy własnego domu. Pokazywać jak ważna jest współpraca z architektem i indywidualne projektowanie. A co najważniejsze, że warto spełniać marzenia o własnej przestrzeni, która będzie odbiciem naszych potrzeb i pragnień. Dzięki której nasze życie będzie nie tylko piękniejsze, ale całkowicie zgodne z nami.

➜ 600 wpisów

Napisaliśmy 600 wpisów, którym zainspirowaliśmy Was do podejmowania świadomych decyzji projektowych.W każdym z nich szukaliśmy historii, odpowiedzi na pytania dlaczego tu, dlaczego tak. Nasze wirtualne wycieczki po architekturze to nie typowe kopiuj-wklej, to zwiedzanie z przewodnikiem, którym jest działka, plan miejscowy, architekt, inwestor wykonawca i najważniejsze…. życie.

➜ 690 755 użytkowników ➜ 197 krajów

➜ 1 061 661 sesji ➜ 3 000 685 odsłon

Na początku nie przypuszczaliśmy, że zajrzy Was tu aż tyle, pękaliśmy z dumy, gdy na koniec stycznia statystyki pokazały 20 osób !  Dziś  przyglądamy się im z wypiekami na twarzy. Dziękujemy, że tu zaglądacie i razem z nami odkrywacie dobrą architekturę.

➜ 2762 komentarze

Przez te 10 lat również i Wy dzieliliście się z nami Waszymi wrażeniami, odczuciami na temat architektury którą prezentujemy. Cieszymy się każdym z nich, bo oznacza, że coś w Was drgnęło, zachwyciło lub przeciwnie, a właśnie taka jest rola Architektury przez duże A.

➜ 3448 obserwujących na Facebooku

230 na Instagramie ( na razie 😉 )

HISTORIA AWX2 BLOG

Zapewne zagląda tu wiele osób, których nie było z  nami od początku. Zajrzycie zatem do historii bloga, którą zaprezentowaliśmy na konferencji BLOGI FIRMOWE w 2014.

PLANY NA KOLEJNE 10 LAT

A jakie mamy plany na kolejne 10 lat?

Wciąż robić to co kochamy. Projektować i inspirować. Odkrywać nowe, ale też zaglądać do opisanych przez nas budynków sprzed 10 lat, by sprawdzić czy nadal to co nas w nich urzekło sprawia, że szybciej bije nam serce.

Za 10 lat o tej porze… Kto wie co się wydarzy. Rok 2020 pokazał, że nic nie trwa wiecznie, ale dziś marzymy, by 16.01.2031 roku móc wrócić do tego wpisu i z radością zamienić cyferki i w statystykach wyżej i na tej poniżej.

DZIĘKUJEMY ZA TE 10 LAT I LICZYMY NA WASZE WSPARCIE NA KOLEJNĄ DYCHĘ !

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Zobacz inne wpisy

3 komentarze

 1. Marta pisze:

  Wszystkiego najlepszego na kolejne 10 lat. Dzięki za inspirujące posty!

 2. I feel this is one of the most vital information for me.

  And I’m satisfied reading your article.
  However should remark
  on few normal things, The site taste is wonderful, the
  articles is in reality great : D.
  Just right task, cheers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *