Architektura opowiedziana słowami – zapraszam na TED.COM

Cisza na blogu jest potworna i doskwiera mi okrutnie. Jednak wybaczcie – pędzimy z jednym, bardzo dużym projektem i gdy już go tylko skończymy znów wrócimy do regularnego buszowania po sieci w poszukiwaniu kolejnych przykładów dobrej architektury.

W ramach rekompensaty zapraszamy Was dziś na TED.COM – platformę wymiany pomysłów z całego świata w dziedzinie technologii, rozrywki i projektowania. Jak tylko znajduję chwilę wolnego czasu słucham ludzi, których pomysły i spojrzenie na życie zachwyca mnie nieustannie i napędza do działania.  (W dodatku spora część z nich jest przetłumaczona na język polski).  Znajdziecie tam również sporo o architekturze  i dlatego dziś zapraszam na kilka słów o byciu architektem, które wygłosił laureat  Nagrody Pritzkera w 2005 roku architekt Thom Mayne.

Bardzo chciałam, by ten film można było obejrzeć tutaj na blogu, jednak po tygodniowej walce z niewspółpracującą ze mną wtyczką do udostępniania filmów bezpośrednio z TED poddaje się i zapraszam bezpośrednio na TED. Założę się, że jak tam zajrzycie to nawet dzisiejsze sobotnie słońce Was  stamtąd nie wyciągnie. 😉 ) Kliknijcie w obrazek :

Zobacz inne wpisy

1 Response

  1. aga pisze:

    O tak, TED potrafi pochłonąć każdą chwilę, można godzinami słuchać 🙂
    Lubię tutaj zaglądać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *