BLOG ROKU 2011 – GŁOSUJCIE – liczymy na Was :)

Witamy w Nowym Roku. Mamy nadzieję, że w roku pełnym niespodzianek, niesamowitych odkryć, wypełnionym radością słońca i nadzieją zieleni, energią czerwieni i czystością bieli. Jednym słowem w  roku, w którym będziecie nieustannie czuli, że to jest  właśnie Wasz rok !!!

Dokładnie rok temu w Sylwestra narodził się nasz blog. Dla nas to był wspaniały rok pełen wielu ciekawych doznań. Tysiące zwiedzonych stron internetowych otwarły przed nami świat nowoczesnej architektury i udowodniły, że nie tylko w wielkich projektach kryje się bogactwo ludzkiej wyobraźni. Dziękujemy Wam za rosnące zainteresowanie naszym blogiem, które pozwala nam sądzić, że chętnie tu bywacie, a nasza strona architektury jest Wam bliska. 🙂 Obiecujemy nie spuszczać z tonu i dzielić się z Wami każdym znaleziskiem.

Miło nam również poinformować, że z pewną taką nieśmiałością postanowiliśmy wystartować w  Konkursie  Blog Roku 2011.

Będziemy wdzięczni za każdego sms’a  i obiecujemy, że każdy Wasz oddany głos kolejny powód do radości z tego, że architektura jest ważna w naszym życiu i warto o nią dbać.

Pierwszy  etap to sms-0we głosowanie internautów.

W dniach od 12 stycznia (od godziny 15.00) do 19 stycznia (do 12.00 w południe) będzie można zagłosować na nasz blog  drogą SMS’ową. Koszt SMS’a to 1,23 brutto PLN z VAT.  Dochód z SMS’ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Aby zagłosować, wyślij SMS na numer 7122, w treści podając numer bloga:


 

LINK DO STRONY KONKURSU

 

Zobacz inne wpisy

4 komentarze

 1. Zofia pisze:

  Bardzo dziękujemy za życzenia Noworoczne. Oby spełniły się dla Nas wszystkich z nawiązką 🙂
  Gratuluję sukcesu – rok blogowania i wzrastająca popularność jest najlepszym znakiem, że warto wkładać wysiłek w nowe projekty. Choć czasu brakuje a pracy zawsze nadmiar. Dzięki wielkie za wiadomości ze świata architektury. Tak tej wielkiej jak i małej.
  Startowanie w konkursie na blog roku to świetny pomysł. Trzymam kciuki i na pewno zagłosuję na Was.
  Pozdrawiam Noworocznie
  Zofia

 2. Zofia pisze:

  Głosujemy, głosujemy i trzymamy kciuki !!!

 3. Zofia pisze:

  I nadal wygląda to bardzo dobrze. Ale będziesz miała super auto-prezent. W każdym wypadku – gratulacje 🙂 Należą Wam się 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *