Choinka piękna jak….

Święta tuż tuż. Pakując kolorowe prezenty nie zapominamy również o Was. Mamy dla Was dziś garść nietypowych, niepoważnych,  nieszablonowych, ale za to pomysłowych  choinek. 

W te dni życzymy Wam, by tegoroczna choinka nie tylko dawała, ale również odzwierciedlała Waszą świąteczną radość. By zebrane wokół niej rodzinne ciepło biło pełnym blaskiem, a spokój świątecznej atmosfery pozostał w Was na następny rok.

Agnieszka i Andrzej Wereszczyńscy – AWX2 architekci

 

 

 

Źródło:

http://www.ispacedesign.com

http://bhousedesain.com

 

http://www.howdyheidi.com

http://www.homegems.net

http://crookedhouse.typepad.com

http://housedesigndecorating.com

http://www.interiorholic.com

http://bhousedesain.com

http://www.toxel.com

http://inspirationforhome.blogspot.com

http://www.curbly.com

http://www.viviandewinter.com

http://www.gomoneyways.com

http://thumbpress.com

http://decoratingdesigninterior.com

http://www.curbly.com

http://www.toxel.com

Zobacz inne wpisy

4 komentarze

 1. Marcin pisze:

  Ludzka pomysłowość nie zna granic; niezwykle inspirujące przykłady wykorzystania banalnych przedmiotów, i to w jednym miejscu – dzięki!Życzę dalszego rozwijania tego bloga i częstych wpisów, a także wielu ciekawych zleceń i wyzwań zawodowych w nowym roku. Obiecuję zaglądać i podczytywać regularnie 🙂

  Wesołych Świąt!

 2. Zofia pisze:

  Super pomysły. Faktycznie ludzka imaginacja nie zna granic. Dzięki wielkie za cały rok wpisów i wyszukiwania ciekawostek architektonicznych. Życzę spokuoju i ciepła na Święta i 1000 baaaaardzo ciekawych projektów do realizacji w Nowym Roku. Jako, że będzie to, według Chińskiego kalendarza, rok Smoka, szykujmy się na soczyste wyzwania i snów spełnienia 🙂

 3. Anonim pisze:

  Hi, merely become responsive to a person’s blog site by way of Search engines, and discovered it’s genuinely useful. I am just destined to be mindful to get the city. I am going to take pleasure in for those who continue on this kind of from now on. A lot of other people might be benefited from ones writing. Many thanks!

 4. Marta pisze:

  Ciekawe inspiracje. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *