Huśtawka wodospad / sposób na dobry humor

Taka piękna pogoda za oknem. Wiosna przeszła w wyższy stan zadowolenia i pozwala słońcu zaopiekować się naszym nastrojem 🙂 Nareszcie wszyscy mają dobry humor i zupełnie inaczej patrzą na otaczającą nas przestrzeń. Jedni zaszywają się w ogrodzie, inni robią wiosenne porządki w domach, ale wszystkim przygrywa ta sama melodia. Lubię wszystkie pory roku i to co robią one z otaczającym nas światem, ale mam jedną zasadę: zawsze najpiękniejsza jest ta pora, która właśnie trwa. 😉 To naprawdę dobry sposób na dobry nastrój o poranku, bez względu czy za oknem deszcz czy słońce. 

Jeśli jeszcze nie czujecie radości płynącej z nasyconego gorącem powierza, lub nawał pracy przytłoczył Waszą chęć na cokolwiek, to zapraszamy Was dziś w magiczne miejsce. Z odrobiną fantazji i ryzyka możecie odlecieć wysoko, a przy okazji poczuć tą beztroską frajdę bycia dzieckiem. Znaleźliśmy to wczoraj w sieci i na samą myśl o takiej rozrywce uśmiechamy się do siebie. Mielibyście odwagę zrzucić garnitury i dać ponieść się wolności? Może taki zimny prysznic w upalne dni zmyłby wszystkie rozterki dnia codziennego? Ja idę w ciemno , a Wy?

Więcej o tej magicznej huśtawce, która potrafi prócz deszczu przekazać coś więcej,  przeczytacie tutaj. Robi furorę na całym świecie pojawiając się na różnych imprezach i festiwalach. Nic dziwnego, w tym przecież siła. W prostocie, która może dać tak wiele radości.

Życzymy przyjemnej soboty i …….i to nie ostatni nas wpis w ten weekend. W kolejnym pokażemy Wam jak jeszcze inaczej można zabawić się we własnym ogródku 🙂

waterfall-swing-11

 

Źródło: http://www.waterfallswing.com/

Zobacz inne wpisy

2 komentarze

  1. pinky pisze:

    Jak w grze komputerowej.. zdążę nie zdążę przed opadającą przeszkodą, zabije mnie czy nie :D.

    • aga_awx2 pisze:

      Dokładnie. Tylko jak skończyć grę? Trzeba się zatrzymać 🙂 No tak, właściwie można zeskoczyć. Tylko jak suchym wrócić do gry ponownie ? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *