Mała, wielka przyjemność – wdzięczna inspiracja

W codziennym życiu, pracy nieustannie promujemy naturalność. W naturalny sposób zamieniam bałagan w ład, brzydotę w piękno, więcej na mniej. Dlatego jeśli trafimy na  tak przyjemnie czystą w formie, funkcji i doznaniach estetycznych przestrzeń to aż żal się nią nie podzielić. Prezentowana dziś przez nas inspiracja to Heliocosm – sklep z naturalnymi kosmetykami w Paryżu, którego wnętrze zaprojektowali francuscy architekci z FREAKS freearchitects 

A okazja do jego pokazania jest wyjątkowa. Już po raz drugi z rzędu z okazji świąt pewna polska firma kosmetyczna postanowiła podzielić się z nami tym co jest ich pasją, pracą, a może i życiem codziennym. Ich filozofia podoba nam się z roku na rok coraz bardziej, ale zrozumieliśmy  ją  tak naprawdę dopiero wtedy gdy na sobie poznaliśmy ich produkty. Tych kilka kosmetyków, którymi nas obdarowali w zeszłe święta rozpromieniły  niejedną poranną czy wieczorną chwilę w 2013 roku, a myśl o tym, że przez kolejny rok znów będziemy delektować się tą małą wielką przyjemnością, cieszy nas naturalnie. 🙂 Dlatego dziś dziękując za świąteczną niespodziankę  firmie TOŁPA, pokażemy inspiracje pasującą do ich filozofii:

kiedy mówimy ”mała wielka pielęgnacja” mamy na myśli codzienne, drobne, ale przemyślane czynności, bo uważamy, że suma małych rzeczy daje duży efekt.”

Zapraszamy zatem do  sklepu, w którym nie tylko można kupić, ale również zrobić sobie swoją małą wielką przyjemność. Zabawa musi być cudna, ale mnie urzekło by tam coś co innego. To chyba oczywiste: NATURALNIE PIĘKNE W KAŻDYM DETALU WNĘTRZE. 😉 Więcej na jego temat znajdziecie tutaj.

Architekt: FREAKS freearchitects

Źródło: http://www.dezeen.com/

Zdjęcia: David Foessel

Zobacz inne wpisy

1 Response

  1. Radek pisze:

    Śliczne żyrandole 😉
    Uwielbiam taką prostotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *