Ogród w domu – 35 zielonych inspiracji

Do dzisiejszego wpisu zainspirowała nas (albo raczej zmusiła) panująca za oknem aura. Dziś 20 marca, a za oknem ponad 20 cm śniegu. Przykrył on wszystkie naszego wiosenne plany i choć rano wyglądał bajecznie, to i tak nie przekona nas dziś do zimy.  Pomyśleliśmy: co zrobić, by cieszyć się wiosenną zielenią niezależnie od tego jakie plany mają nadchodzące wyże i niże ? Odpowiedź pojawiła się bardzo szybko: nie ma innego wyjścia – trzeba zrobić ogród w domu. Kiedyś na pewno zmierzymy się z takim zadaniem, a dziś pokażemy Wam jak zrobili to inni. Dawno temu pisaliśmy Wam o Zielonych Ścianach, dziś zieleń wkroczy do domów w nieco innej odsłonie. Mieliśmy plan wstawić ten wpis jutro, ale a nóż wiosna zrobi nam niespodziankę i faktycznie powita nas radośnie o poranku. 😉 Zatem nie ma na co czekać, czas się inspirować:

Źródło: http://pinterest.com/

Zobacz inne wpisy

7 komentarzy

 1. Oszklone drzewa we wnętrzach <3 😀
  Najbardziej chyba do mnie trafia jednak to przy białym kominku, z dużym oknem.
  Chętnie bym zobaczył cały dom bo z tego kadru zapowiada się świetnie.

  Pozdrawiam!

 2. Karolina pisze:

  Świetne inspiracje, od razu poprawiają humor 😉 Najbardziej przypadła mi do gustu pierwsza aranżacja z ósmego rzędu 😉 Co prawda byłoby ciężko zastosować ją w moim mieszkaniu, ale kto wie… 😉 Pozdrawiam

 3. Beata pisze:

  Zawsze miło popatrzeć, choć w malutkim mieszkanku do wykonania niemożliwe 🙁

 4. boomhouse.pl pisze:

  To po prostu rewelacja. Zwłaszcza przy naszych warunkach pogodowych doskonały pomysł na zieleń w domu. Wydaj mi się że biel z zielenią idealnie się komponują i zwłaszcza te rośliny palmowe. Ciekawe jak z utrzymaniem takich roślin we wnętrzach..

 5. Niesamowite aranżacje, też jestem ciekaw jak jest z utrzymaniem, ale z tego co wiem to niektóre rośliny nie lubią nawet za dużo światła.

 6. Ada pisze:

  Niesamowity zbiór ciekawych pomysłów. Mnie urzekła szczególnie ściana cała w roślinności.

 1. 1 czerwca 2013

  […] słodkie od czerwieni usta. Ten dom okryliśmy zupełnie przypadkiem szykując dla Was wpis o ogrodach w domach. Dom w truskawkach – tak rzec można najprościej. Jednak to nie tylko banalny kaprys […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *