Na dobry początek

Witamy na naszym Blogu.

Blogu, na którym chcemy zatrzymać kawałek świata i podzielić się nim z innymi. Blogu o tym, że Architektura jest jak dobra kawa, jak rozmowa z przyjacielem, jak  lot szybowcem,  jak wszystko to co kochamy… Architektura to nie tylko nasza pasja,  to droga jaką wybraliśmy być czuć się szczęśliwym, by spełniać marzenia swoje i Wasze.

Bo przecież  marzenie o kawałku własnej przestrzeni , domu, mieszkaniu, kreatywnym  miejscu pracy tkwi w każdym z nas.

By je zrealizować trzeba w nie uwierzyć.

Aby w nie uwierzyć, trzeba je zobaczyć.

My architekci – chcemy być  oczami Inwestora. Chcemy zobaczyć jak żyje, co lubi, a co go drażni, jak spędza wolny czas i jak radzi sobie z  tempem  dnia codziennego. Tylko wtedy będziemy wiedzieć jakiej architektury potrzebuje. Jaka przestrzeń pomoże mu żyć w harmonii z samym sobą i swoimi bliskimi. Chcemy wyznaczać drogę, pomagać odkrywać siebie, bo tylko wtedy możemy razem stworzyć przestrzeń, która będzie spełnieniem marzeń Inwestora, a dla nas powodem do dumy i poczucia spełnienia.

Sami nieustannie poszukujemy, dlatego zachęcamy i Was do poszukiwania w sobie odpowiedzi na pytanie: Jak chcemy żyć?.  Poszukiwania te jednak nie mogą zarówno zaczynać i kończyć się na znalezieniu ” idealnego” projektu typowego, dostępnego w setkach czasopism w kiosku na rogu. Dlaczego ? –  bo taki  nie istniej. Dobry dla wszystkich = dla nikogo.  Każdy z nas jest inny i każdy z nas zasługuje na kawałek dobrej architektury, uszytej tylko dla niego. Od tego w jakiej architekturze funkcjonujemy zależy nasz nastrój, nasze zachowania i działania. A może warto odważyć się i zbudować swój własny świat na tym co jest w nas, a nie na kompromisie w postaci  katalogu z witryny.

Zachęcamy do odkrywania nowych inspiracji razem z nami. Może razem uda nam się stworzyć lub naprawić architekturę , która jest przecież tłem naszego życia.

AWX2 architekci

Zobacz inne wpisy

2 komentarze

  1. Ryszard pisze:

    „By je zrealizować trzeba w nie uwierzyć.

    Aby w nie uwierzyć, trzeba je zobaczyć.”

    tak

  1. 16 stycznia 2021

    […] Na dobry początek […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *