leandro-erlich

Witamy w Nowym Roku ! Jak nastroje po wczorajszej nocy? 😉

2015 zawitał do nas już na stałe, a jego początek to zawsze czas na snucie planów i spisywanie marzeń. Mówi się, że marzenia trzeba sobie wizualizować. My architekci w tym przypadku mamy nieco łatwiej. Robimy to przecież na co dzień z Waszymi marzeniami. 🙂 Dziś mamy plany, by zwizualizować także życzenia, którym chcemy Was obdarzyć. Będzie ich kilka, choć mamy ich pełną kieszeń. Spiszemy je w kilku słowach, a jeśli przy którymś zatrzymacie się na dłużej zabierzcie je na stałe. Zapamiętajcie lub wydrukujcie i schowajcie do portfela. A przez najbliższy rok niech to życzenie zapisane architekturą niech Was nie opuszcza. 

A czego mogą Wam życzyć architekci? Nietrudno zgadnąć 🙂

Życzymy Wam, by Wasze życie było zawsze odbiciem Waszych marzeń. Ludzie, których spotykacie niech podwajają Waszą radość. Przestrzeń, która Was otacza, Domy,  w których mieszkacie, a także ich Wnętrza zawsze odzwierciedlają to co jest w Was.  Sobie zaś i innym architektom życzymy byście nie ulegali kompromisom, nie wybierali między złym a gorszym lecz razem z nami podejmowali najlepsze decyzje projektowe. Tylko wtedy i my i Wy będziemy czuć, że tworzymy coś dobrego. 

A jeśli jeszcze nie doszliście do siebie po wczorajszym szaleństwie sylwestrowym spójrzcie na przykłady poniżej – one pomogą Wam zrozumieć co mieliśmy na myśli kreśląc te kilka czerwonych zdań. 😉

Wszystkiego dobrego !

Vieux Port Pavilion / Foster + Partners

1980_FP472373_indesign

 Dalston House  Leandro Erlich

 Leandro-Erlich-Batiment-at-Le-10411-e1329797589897

 House WZ / Bernd Zimmermann Architekten

869221

Penthouse apartment by Lecarolimited

b_720_0_0_0___images_stories_users_jessy_Oskar_Kohnen_andFabian_Freytag__Berlin_Penthouse_Design_Image_4

Źródło zdjęć: http://www.pinterest.com/

Zobacz inne wpisy

1 Response

  1. This texture has navigated right into my heart.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *