A’Design Award & Competition – Międzynarodowy konkurs designerski

adesigncompetitionanimation

Już kilka miesięcy temu wspominałam wam o A’Design Award & Competition, ostatnio otrzymałam przypomnienie o zbliżającym się terminie nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji. Prace nadsyłać można tylko do 28 lutego 2014 roku.  Wszystkich zainteresowanych konkursem, terminami i nagrodami zapraszam na stronę: https://www.adesignaward.com/ 

Zostaliśmy poproszeni o wsparcie i rozpropagowanie wśród naszych czytelników informacji o Międzynarodowym Konkursie Designerskim – 
A’Design Award & Competition
. To największy na świecie konkurs, w którym nagrody przyznawane są za najlepszy design, koncepcje, produkty oraz usługi designerskie. A’ Design Competition jest organizowany co roku, a udział w nim biorą osoby z całego świata. Zgłaszać można zarówno produkty na etapie koncepcyjnym jak i zrealizowane projekty. Głównym celem konkursu jest propagowanie, mobilizacja PR oraz tworzenie możliwości reklamowych dla zwycięzców, jednocześnie wspierając globalną kulturę projektowania, zachęcając uczestników do tworzenia doskonałych projektów dla lepszej przyszłości.

Jeśli jesteś kreatywny i wierzysz, że to co stworzyłeś jest czymś wyjątkowym , odnajdź swoją kategorię  i zgłoś się ! Zgłaszanie prac trwa do 28 lutego.

Więcej informacji o samym konkursie, jego zasadach, terminach, nagrodach a także mocne wsparcie techniczne znajdziecie na polskiej stronie konkursu : http://nagrodazaprojekt.com/.

A tym mniej odważnym polecam przyjrzeć się zwycięskim projektom z zeszłych lat. Podglądanie ludzkiej wyobraźni może być naprawdę inspirujące. Poniżej wstawiamy część zwycięskich prac z zeszłego roku, ale jak na architektów przystało z zaciekawieniem szukamy w nich architektury. Jest i taka kategoria, a w niej prócz kilku ciekawych budynków, domów, wnętrz i mała niespodzianka 😉 Film brazylijskiego architekta Marcio Kogan z Studio MK27. Tym filmem  zaprezentował  on swój  projekt: Toblerone House , oczami jednego z jego mieszkańców – czyli  puszystego preskiego kota. Polecamy obejrzeć  – to zupełnie inne spojrzenie na architekturę :Movie: Toblerone House by Studio MK27 through the eyes of a cat .;)

A tymczasem jak zwykle zapraszamy do galerii:

Źródło zdjęć: https://www.adesignaward.comhttp://designmag.org/http://nagrodazaprojekt.com

Zobacz inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *