Dziś Walentynki. Nie jesteśmy zagorzałymi zwolennikami świąt, które przyszły do nas z za oceanu, ale skoro i tak dziś wszędzie będzie na czerwono, to…. a nie u nas nie będzie na czerwono u nas będzie dziś mega kolorowo.
Zakochany, Zakochana – to taki egzemplarz człowieka, który myśli, że góry przeniesie, świat widzi na różowo i wszystko jest piękne. Zakochani w każdej chwili spełniają swoje życie. Euforię udziela się im na każdym kroku, czy idą, czy leżą, czy pracują czy bujają w obłokach, w każdej rzeczy dostrzegają coś pięknego, i wykorzystują to, by robić rzeczy szalone. Nie ma granic dla śmiechu, wyraźniej widzą kolory, wszędzie pachnie wiosną, a miłość, która ich ogarnia rozlewa się na wszystko co dotkną.
A teraz cofnijcie się i słowo Zakochany , Zakochana zamieńcie na ARTYSTA.
Nie wierzycie? Dziś przez cały dzień będziemy Wam to udowadniać. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was tak mocno, że pod koniec dnia każdy z Was będzie czuł się artystą i pomyśli jak rozpromienić otaczającą go przestrzeń, dla siebie a może dla kogoś wyjątkowego. 🙂
1. KOLOROWE DRZEWA
Na dobry początek dnia pokażemy Wam Yarn bombing, który od 2008 roku rozsiewa się po całym świecie. Pomysł przywędrował do Europy z USA. Teksańscy tkacze próbowali znaleźć sposób zagospodarowania resztek z niedokończonych projektów dziewiarski i postanowili przyozdobić nimi przestrzeń publiczną, która wydawała im się zbyt ponura. Ta niegroźna, bo nietrwała, sztuka znalazła zaraz swoich zwolenników, a jeden pomysł rodził drugi.
2.DRZEWA ROMANTYCZNE
Pierwsze koronkowe wyglądają bajecznie, do tych drugim mamy lekko sceptyczne podejście – jednak jest to mocna ingerencja w naturę – co jednak nie zmienia faktu, że wyglądają ślicznie.
3. KOLOROWE DZIURY – zejdźmy z drzew na ziemię 😉
4. A GDY ZABRAKNIE KOLORU, WYSTARCZY BIAŁA FARBA
5. PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH
6.LEGO PRZYGODA 🙂
7. WIELKA PŁYTA NIE JEST ZŁA 😉
Ale fajny pomysł!!! Czekam na kolejną inspirację 😉
Dmuchawce <3<3<3
Pozytywnie 🙂 Lego robią wrażenie 🙂