DREWNO I DOM – apartament w Odessie / Denisa Svirida

Późna pora więc czas się przenieść do sypialni. 😉  Problem w tym, że jeszcze jej nie mamy,   dlatego zabierzemy Was do takiej, która dziś w zupełności spełniłaby nasze oczekiwania. 

Dzięki fantazji architekta Denisa Svirida w ukraińskiej Odessie powstał mini apartament. Niewielka, zatopiona w bieli  część dzienna wzbogacona została o dodatkową niczym wykrojoną z mansardowego dach przestrzeń. To właśnie tu odnajdziemy tytułowe drewno. 😉 Architekt niczym ciepłą, miękką kołderką wyścielił nim podłogi, ściany i sufity. To jednak nie tylko sypialnia, znalazł się tami   bonus w postaci małej łazienki. :)Wszystko jest tak spójne i dopracowane, że odwraca uwagę od niedużych rozmiarów, które  nam w zupełności by nie przeszkadzały. Ciekawe jak  śpi się w takiej, jak określiły to inne portale, górskiej kabinie? My dziś pewnie wcześnie nie zaśniemy, znów będziemy czekać na kolejne przeliczenie wyników w konkursie BLOG ROKU 2013. 😉 A Was zostawiamy sam na sam z tym bardzo przyjemnym apartamentem .:)

Architekt: Denis Svirid

Źródło: http://theultralinx.com/

Zobacz inne wpisy

7 komentarzy

 1. Kazik pisze:

  Podoba mi się sypialna. Drewno robi niesamowitą robotę.

 2. mosciccy.pl pisze:

  Bardzo podoba Mi się twój blog 🙂

 3. Grafinia pisze:

  Ciekawe bardzo teksty

 4. MarioT pisze:

  Takie połączenie drewna z grafitowymi barwami jest naprawdę piękne. Zawsze coś takiego trafia w mój gust i wygląda bardzo estetycznie. Pozdrawiam i dziękuje za masę inspiracji.

 5. Diana pisze:

  Uwielbiam wykończenie wnętrz z użyciem drewna. Wygląda to niesamowicie.

 6. Wiktoria pisze:

  W tej aranżacji widać dbałość o każdy szczegół.

 7. Jakposadzki pisze:

  Uważam to połączenie za bardzo udane i jestem nim całkowicie oczarowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *