KONFERENCJA BLOG FIRMOWY ROKU 2014 – Zaproszenie na prelekcję o AWX2 BLOG :)

W poprzednim wpisie przyznałam, że „choć jesteśmy otwarci na „nowe” wciąż nasiąknięci jesteśmy obawą przed podejmowaniem i rozwijaniem tak odważnych koncepcji”. Wybaczcie,  chyba lekko minęłam się z prawdą. 😉 Może nie zawsze, nie na wszystkich płaszczyznach, ale wciąż idziemy do przodu. Czy to odwaga czy może szaleństwo? A może to kolejny krok, by spełnić marzenie o dobrej architekturze tu i teraz, a nie tylko tam gdzie jej szukamy. Jakkolwiek to nazwiemy, to nie możemy się tym z Wami nie podzielić.

To dla Was tworzymy AWX2 BLOG, jesteście jego częścią i również o Was będziemy opowiadać podczas KONFERENCJI BLOG FIRMOWY ROKU 2014, na którą zostaliśmy zaproszeni w roli ( uwaga ! 😉 ) PRELEGENTA. Konferencja odbędzie się 3 grudnia 2014 roku  się w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

IKONA KONFERENCJA BLOGI FIRMOWE

Decyzja, by pozytywnie odpowiedzieć na takie zaproszenie, mogła być tylko jedna. Jednak wierzcie lub nie, łatwa nie była. 😉  Ten rok jest totalnie szalony. Wlasny artykuł w ZAWODZIE:ARCHITEKTA, współpraca z WARSZTATEM ARCHITEKTA, wyróżnienie na BLOG DESIGN 2014. I teraz na sam koniec TAKA propozycja. Nie możemy przegapić kolejnej okazji, by dotrzeć z dobrą architekturą szerzej, dalej, głębiej. Od czterech lat namawiamy Was do podejmowania odważnych decyzji architektonicznych, czas teraz na nas. Czas na własnym przykładzie pokazać, że warto opuszczać bezpieczną strefę komfortu, wchodzić w nieznaną przestrzeń i tam szukać nowych możliwości. To będzie moje pierwsze publiczne wystąpienie przed tak dużym audytorium ( około 200 osób) i Wasze kciuki będą mi/nam bardzo potrzebne ! Jeśli macie czas, ochotę i możliwości przybywajcie. Mając po drugiej stronie „swoich ludzi” może stres będzie mniejszy 😉 Jeśli się Wam nie uda dotrzeć do Warszawy, to pozostańcie przy zaciśniętych kciukach 😉 WSTĘP WOLNY, liczba miejsc ograniczona. Udział w konferencji zgłaszać można  mailowo na adres: adudenko@blogifirmowe.com. Strona wydarzenia na Facebook.

Szczegółowe informacje o  o Konferencji przeczytacie na stronie: blogifirmowe.com . A poniżej program konferencji oraz sylwetki prelegentów, choć wciąż nie wierzę, że też tam jestem 😉

PROGRAM

PRELEGENCI 1

PRELEGENCI 2

PRELEGENCI 4

Zobacz inne wpisy

5 komentarzy

 1. Pani Dyrektor pisze:

  Gratuluję Kochana!!! ;] trzymam kciuki za Ciebie i za to by „szerzenie” dotarło do max. dużej grupy odbiorców! <3

 2. Marcin pisze:

  Również gratuluję! We wpisie wkradła się mała literówka: Koźmińskiego, nie Kuźmińskiego 😉 Powodzenia!

 3. Tomek pisze:

  Niesamowite. Wielkie gratulacje. Państwa bloga znam od bardzo dawna. Zauważyłem tez determinacje i pasje do architektury.
  Powodzenia!
  Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *