Maksymalny minimalizm biurka

Dziś inspiracja dla freelancerów. Domowe biuro można urządzić nawet w najmniejszym pokoju w naszym domu czy mieszkaniu. Kreatywna przestrzeń z zasady powinna być uwolniona od stereotypowych rozwiązań. Zobaczcie  jak do tematu biurka w niewielkim pokoju podeszli hiszpańscy architekci z S28 Arquitectura. Jak widać poniosła ich wyobraźnia i  bardzo zgrabnie  rozwinęli tu swoje nowoczesne biurko.

Architekt: S28 Arquitectura

Źródło: http://www.interioresminimalistas.com

Zobacz inne wpisy

7 komentarzy

 1. Ciekawy pomysł, ale jakoś nie wydaje mi się, aby to rozwiązanie było optymalne do małych pomieszczeń. Już na pierwszy rzut oka, konstrukcja biurka wchodzi nam, a wręcz obejmuje przestrzeń. Tradycyjny stolik lepiej by się sprawdził. Poza tym, pokazana na zdjęciu „powierzchnia płaska” to nie biurko! To zaledwie blat na którym można coś położyć. Podsumowując: design – ciekawy, użyteczność – średnia.
  PS.
  Trzymam kciuki za konkurs na blog roku 2012.

 2. aga_awx2 pisze:

  Belferko, bardzo dziękujemy za kciuki !:) Oczywiście nie wszystkim musi podobać się tak wykorzystana „powierzchnia płaska”:), ale może inspirować do poszukiwań przestrzeni, która w pełni spełni nasze potrzeby, do czego zreszta tym i innymi wpisami zachęcamy. 🙂

 3. Marta pisze:

  Genialny pomysł! Minimalistyczne rozwiązanie przestrzeni bez zbędnego jej zagracania. Myślę, że nie każde biurko musi posiadać te same funkcje i to właśnie jest istotą projektu, ta przestrzeń zapewne została formowana dla osoby o kreatywnej duszy, dla której sam blat, kartka papieru i pusta, czysta i wyciszona elementami przestrzeń stwarzałaby idealną atmosferę do poszukiwań artystycznych.
  ps Kraków trzyma kciuki za konkurs bloga roku 2012! jeszcze parę dni i smsujemy! 🙂

 4. pablo pisze:

  Super sprawa z tym biurkiem. W Polskich realiach gdzie za średnią pensje można kupić w dużym mieście niecałe 0,5 m2 mieszkania, może się to przydać. Wykorzystana jest cała przestrzeń łącznie z tą zazwyczaj wolną, bliżej sufitu. Gratulacje dla twórców

 5. Ciekawa jestem jaki materiał został wykorzystany przez projektantów.

 6. Adrian pisze:

  Takiego biurka jeszcze nie widziałem, może i wygląda ciekawie ale do pracy się nie bardzo nadaje.

 7. Darek pisze:

  To biurko było chyba robione na zamówienie bo w żadnym sklepie nie spotkałem się z takim meblem. Czy jest minimalistyczne – tego bym nie powiedział, czym się ten minimalizm przejawia, brakiem szuflad bo półka jest, wielkością bije na głowę niejeden mebel. Moim zdaniem te biurko ma szokować i wyglądać i taki był zamiar jego stworzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *