Nowoczesna lukarna – face lifting za pomocą młotka :)

No tak tydzień uciekł, a my niczym nowym Was nie zainspirowaliśmy. Tak bywa w pracy architekta, raz pomysły nie pozwalają nam zasnąć, a niekiedy męczy nas totalna pustka w głowie. Dlatego dla odświeżenia umysłu poddamy się dziś współczesnej modzie i za sprawą kilku drobnych trików cofniemy się w czasie.

Ja osobiście nie mogę pogodzić się z faktem, że moda na cofanie wskazówek zegara dociera coraz szerzej, dotyka coraz młodszych, a co gorsza naturalnie pięknych ludzi. Gazety, portale plotkarskie pełne są zarówno pochwał i krytyki wobec tych, którzy dają się ponieść tej fali. A gdyby tak potrzebę bycia wiecznie młodym i na czasie przenieść na zupełnie inną płaszczyznę? Gdyby zamiast zmarszczek i botoksu trwonić pieniądze na coś, co równie dobrze sprawi, że życie staje się przyjemniejsze. Może zanim posuniemy się do tak drastycznych cięć w sobie zróbmy coś prostszego, skupmy się na odmładzaniu przestrzeni, która ma wpływ na to jak się czujemy, przestrzeni obok nas. Jeśli już musimy czuć się młodziej to róbmy to na wszystkich płaszczyznach. Spójrzcie na zdjęcia poniżej. Mamy tu bardzo przyjemny face lifting domu,  na którym czas odcisnął już swoją rękę. Czyż nie nabrał on zupełnie nowego wymiaru, nie wyróżnia się spośród tłumu pokazując, że stare jest piękne? Wystarczy drobny zabieg za pomocą nowoczesnych narzędzi a od razu pacjent zdrów i lekarz zadowolony. 🙂 Ja jestem zdecydowanie za taką formą poprawiania sobie humoru i dziś architekci z Konishi Gaffney zrobili mi ogromną przyjemność. A Wy, byście wybrali skalpel czy młotek?  😉

Architekt:http://www.konishigaffney.com/

Źródło: http://www.dezeen.com/

Zobacz inne wpisy

5 komentarzy

 1. Kajka pisze:

  Ale od takiego liftingu człowiek się uzależnia 😉

 2. Berka pisze:

  Hehe, ja chyba osobiście wybrałbym młotek 😉

 3. Ola pisze:

  a ja gotowe lukarny 😉

 4. KasiaE pisze:

  Tego typu narzędzia, które spotkamy w każdym dziale mechaniki i prac warsztatowych, przydają się także elektronikom. Pod ręką warto mieć ponadto pędzle i szczotki, a przede wszystkim każdy z nich powinien mieć prosty młotek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *