PEŁNA MOC MOŻLIWOŚCI / Jacek Walkiewicz

Wracamy do Was po świętach na zdwojonych obrotach. Wieczorami bez oporu buszujemy po sieci  i szykujemy  nowe inspiracje.  Za dnia relaksując się przy projektach, popijamy kolejny kubek kawy z dodatkiem świątecznego ciasta. Popołudniową atrakcję dostarczają nam nasze dzieciaki, których mnogość zajęć i przygotowań około-komunijnych nie pozwala zwolnić tempa. Ale to co najfajniejsze to to, że w tym wszystkim ciągle odnajdujemy czas, by spełniać swoje marzenia. Jedno się właśnie realizuje. Takie przyziemne, ale jakże miłe. Opowiemy o nim już niebawem, śledźcie nasz profil na Facebooku. A tymczasem pokażemy Wam coś, co w chwilach zwątpienia przypomina nam, że warto marzyć i się spełniać.

To jego wykłady swego czasu podniosły naszą wiarę w to, że warto prowadzić ten blog, że to wszystko może mieć sens, że czas się w taki sposób spełniać. Dlatego, dziwiąc się, że dopiero teraz, zachęcamy byście wsłuchali się w te słowa i tak jak my poczuli PEŁNĄ MOC ŻYCIA. Podzieli się nią z Wami niezwykły psycholog Jacek Walkiewicz, który nieustannie namawia nas, że WARTO ŻYĆ ! Nie wierzycie? Posłuchajcie. Oto PEŁNA MOC MOŻLIWOŚCI, ale założę się, że wciągniecie się też w pozostałe wykłady.

Mamy jeszcze inne marzenie, by kiedyś osobiście gościć na wykładzie Pana Jacka. Jeden z nich 11 kwietnia tego roku przeszedł nam koło nosa, ale będą następne i  prędzej czy później, ale na pewno kiedyś tu o nich opowiemy 😉

A jak się to ma do ARCHITEKTURY ?

Ha,  idealnie ! Przecież:

ARCHITEKTURA ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ !

Zobacz inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *