Polak potrafi ! – Szymon Hołownia 2020

Chodźcie ze mną, a nie za mną

Szymon Hołownia

W najbliższą niedzielę w Polsce może zmienić się wszystko, albo nie zmienić nic. Możemy głosować sercem i głową, albo zostać w domu i dalej bezczynnie przyglądać się jak inni demolują nam przestrzeń. Dziś w ostatnim dniu tak zaskakującej kampanii wyborczej chcemy opowiedzieć Wam o idei, koncepcji i kompletnym projekcie, który już w tę niedzielę możemy zacząć realizować wspólnie.

Kiedy pół roku temu pierwszy raz usłyszeliśmy o starcie Szymona Hołowni do fotelu prezydenckiego przyjęliśmy ten fakt z przymrużeniem oka. Jednak przez ostatnie miesiące daliśmy się uwieść tej nadziei. To one dały Szymonowi odwagę i siłę, by jako zwykły obywatel zawalczyć o naszą przyszłość. Zaczęliśmy go poznawać. Czy wiecie, że przez ostatnie lata prócz pracy publicystycznej  napisał 20 książek. Czy wiecie, że założył dwie fundacje ratujące rocznie 40 000 dzieci na całym świecie? Czy wiecie, że jego żona zrealizowała największe marzenie męskiej połowy AWX2 i dziś jest pilotem myśliwca? Czy wiecie, że  ma 3 letnią córkę Manię, dwa psy ze schroniska? Czy wiecie, że jego kampania wyborcza jest jak druga Orkiestra Świątecznej Pomocy? Czy wiecie, że to MY  finansujemy jego kampanię, w której wspólnie zebraliśmy ponad 7 milionów złotych ? Czy wiecie, że sztab Szymona stworzył pomocowy portal pomocni.info. Czy wiecie, że … moglibyśmy dziś wymieniać w nieskończoność.

Ale najważniejsze pytanie brzmi : Czy wiecie, że:

Szymon stanął do kampanii wyborczej z kompletnym programem, który nie powstał w biegu na kolanie. Wraz ze swoimi ekspertami zbadał dokładnie przestrzeń, którą trzeba naprawić, wyciągnął wnioski, ułożył krok po kroku nie tylko program, ale kolejne etapy budowy lepszej Polski. A potem zamiast krzyczeć z mównicy wyszedł do ludzi i słowami: „Chodźcie nie za mną, a ze mną” pociągnął za sobą miliony!

My wierzymy, że „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów”. Dlatego zaprosiliśmy Szymona do naszego domu, który niemal codziennie na żywo w internecie pokazuje nam kolejne karty tej nowej koncepcji. Inspiruje do myślenia i działania. Pierwszy raz w życiu czujemy się jak nasi klienci, którym ktoś pokazał ich nowy piękny DOM. Teraz wszystko zależy od nas. Czy wybierzemy marzenia czy typowe myślenie, że wybieram lepsze zło. Choć będzie uwierać, będziemy się potykać, będziemy dalej narzekać i czekać święty nigdy.

Stop ! Najwyższy czas powiedzieć głośno:

DLACZEGO i PO CO i przede wszystkim JAK zaprojektować i zrealizować to o czym od dawna mówiliśmy w rozmowach przy stole, czego oczekiwaliśmy od polityków, czego wciąż nam brakuje.  O tym właśnie jest  kampania Szymona – o ludziach i ich potrzebach.

My tak samo jak Szymon :

✅ Chcemy zmienić Prezydenta

✅ Chcemy, by Głowa Państwa myślała o pokoleniu a nie kadencji

✅ Chcemy, by Prezydent nie musiał słuchać się żadnego prezesa czy przewodniczącego partii, a mógł swobodnie słuchać obywateli

✅ Chcemy, by nasze dzieci nie słuchały w kościele polityki

✅ Chcemy, by nasze dzieci w szkole uczyły się rozumieć a nie zapamiętywać

✅ Chcemy, by każdy zrozumiał, że Polska to duży kraj i zmieścimy się w nim wszyscy

✅ Chcemy, by słabsi czuli się równi

✅ Chcemy, by każdy miał prawo do swojego zdania

✅ Chcemy, by z nami rozmawiać, a nie do nas przemawiać

✅ Chcemy, by partie zajmowały się pracą a nie sporem

✅ Chcemy, by nasze dzieci w przyszłości żyły na zielonej planecie

✅ Chcemy ! I możemy !

Już nie raz tu na blogu pokazywaliśmy Wam, że POLAK POTRAFI !   Każdy z nas potrafi ! Wystarczy zagłosować. Z inspiracji a nie z desperacji. Na kogo? Sami zdecydujcie. Najważniejsze, by iść na wybory.

My głosujemy głową i sercem. I wierzymy w lepszy świat, który już w niedzielę jest na wyciągnięcie ręki. Robimy to dla siebie, dla Was i zwłaszcza dla naszych dzieci. I wierzymy, że zrobimy tę robotę !

A jeśli zainspirowaliśmy Was do przemyśleń, w co mamy ogromną nadzieję to do niedzieli macie czas, by zaprzyjaźnić się z Szymonem. Podsyłamy Wam linki materiał do przemyśleń. Zajrzyjcie. A jeśli Szymon ma Wasz głos, dajcie znać w komentarzach.

http://holownia2020.pl

wspieraj.holownia2020.pl

www.facebook.com/szymonholowniaoficjalny

SZYMON HOŁOWNIA YOUTUBE

www.zapytaj-szymona.pl

www.popieram.holownia2020.pl

 

 

 

 

OTO WIZJA POLSKI SZYMONA HOŁOWNI:

Zobacz inne wpisy

4 komentarze

 1. Maciej Nitka pisze:

  Dziękuję za ten wpis.
  1. Jest o budowaniu domu. Trochę innego, większego. Naszego.
  2. Tak działa architekt. Podejmuje decyzje, przedstawia i uzasadnia – biorąc na siebie całe ryzyko.
  Gratuluję i przyłączam się do Waszych pragnień.

 2. Beata pisze:

  Władza to służba innym. Widać, że taką perspektywę ma też p. Hołownia.

 3. Malbud pisze:

  Życzę Szymonowi powodzenia w kolejnych wyborach. Jeden z niewielu ludzi, którzy naprawdę zasługują na zmianę tego kraju.

 4. Izabel pisze:

  Przepraszam ale gdy zobaczyłam że Pan Szymon przyjął do swoich szeregów skompromitowanych polityków PO to mam wrażenie że niczym nie różni się od dzisiejszej sceny politycznej. A co jeszcze bardziej mnie rozczarowało to fakt, że dopiero się zaznajomią ze swoim programem. Taki komentarz usłyszałam z ust Pana Szymona. To kto Panu pisze ten program?. Jak mam poważnie rozważać tą partie w wyborach jeśli jej przedstawiciel jeszcze nie przeczytał programu. To jest jakiś żart. I schronienie dla uciekających szczurów. A miałam nadzieję że wreszcie ktoś nowy i świeży A jednak nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *