Prefabrykowany dom letniskowy

Moja siostra ( Graphic & Design) właśnie wylądowała w Paryżu, znajoma wróciła z Łeby,  a jeszcze inna  zwiedza nowo otwarte termy w Białce Tatrzańskiej. Dlatego dziś mam głowę totalnie w chmurach i nieustannie myślę o wakacjach. O ciszy i spokoju i totalnym relaksie.

To wszystko można na pewno znaleźć w prezentowanym dziś przeze mnie domku letniskowym. To prefabrykowany dom, którego autorem jest Patrick Frey. Według projektanta może on służyć  zarówno jako dom na wakacje, dom weekendowy , dom całoroczny lub nawet studio do pracy. Myślę, że elegancki , prosty styl tego drewnianego domu  świetnie wkomponowałoby się w krajobraz polskich lasów, łąk czy jezior. Zdecydowanie jestem za taką estetyką nowo powstających ośrodków wypoczynkowych.:)

Tutaj w skrócie  możecie zobaczyć budowę tego domu : Summerhouse Piu

Źródło: http://www.designboom.com

Architekt: patrick frey

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz inne wpisy

2 komentarze

  1. Zofia pisze:

    Najbardziej podoba mi się kompozycja tego projektu. Zwróćcie uwagę jak poszczególne elementy pasują do siebie nawzajem a całość idealnie wtapia się w otoczenie. Tylko znajdę działkę na Mazurach i kupuję ;-)Chociaż może lepiej w Kornwalii – będę miała bliżej do pracy 🙂

  2. milka pisze:

    dom letniskowy?? ja mogłabym w nim zamieszkać od zaraz! Biel połączona ze szkłem bardziej pasuje mi do morskiej okolicy, ale uwielbiam takie połaszenie. stąd przeniosłabym domek nad morze i już bym się z niego nie ruszyła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *