Szczęśliwy finał remontu + nowości na AWX2 BLOG


1234Wracamy po dwutygodniowej przerwie. To niby tylko 14 dni, ale…ale dla nas to była wieczność. Blogowy remont, 
 planowaliśmy już od dawna, baliśmy się go, choć wiedzieliśmy, że jest konieczny. Blog choć z zewnątrz wyglądał dobrze, starzał się i wymagał modernizacji. Od dłuższego czasu robiliśmy podchody i wspierając się na naszej ( już wiemy, że dość marnej 😉 ) znajomości tematu próbowaliśmy SAMI zmierzyć się z nieuniknionym.

 Tu coś naprawiliśmy, tam udało się załatać dziurę, gdy jedną część przebudowaliśmy, niespodziewanie z zaczynała się sypać. Raz było lepiej, raz gorzej, ale  cały czas widzieliśmy, że gdzieś są przecieki i prędzej czy później wszystko zwali nam się na głowę. Ale…jak to z remontem zawsze pojawiały się wymówki, że nie teraz. A to jakaś prelekcja, a to konkurs, a to artykuł w gazecie…

Missing Room

Jeśli kiedykolwiek mierzyliście się z remontem swojej przestrzeni to wiecie, że samo słowo wywołuje dreszcze i remont – przyczyna wielu nie tylko małżeńskich konfliktów, dostaje przedrostek „kiedyś”. Odwlekany, odkładany, wiszący nad głową jak czarne chmury. I niestety, katastrofa stała się faktem. Zaatakowało nas coś znienacka, pękły mury, stropy i już nie było wyjścia,  jedyne co nam zostało to się ewakuować. Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy z gruzów podnieśli  i postawili do pionu nasz blogowy dom. Więcej, przenieśli go w zupełnie nowe otoczenie, które sprzyjać będzie rozwojowi i sprawi, że architektura blogowa stanie się bezpieczna, funkcjonalna i komfortowa.

rzeczy niemożliwe robimy od rękiI oto jest ! Trwało to trochę i podobnie jak przy remoncie wciąż powtarzaliśmy: kiedy to się skończy…I choć dziś, patrząc na niego stwierdzicie, że niewiele się zmieniło, zapewniamy to tylko pozory. Fasada z drobnymi detalami pozostała ta sama, funkcji też nie trzeba było wiele poprawiać, ale dziś każdy blogowy element ma nową datę ważności, a jego sprawne działanie pozwoli Wam swobodnie korzystać z bloga.

Oj wierzcie nam łatwo nie było. To doświadczenie będzie nam przypominać, że gdy pojawi się mała rysa, warto od razu zaradzić, by nie rozwaliła ściany.  I, że o przestrzeń, niezależnie czy realną czy wirtualną trzeba dbać codziennie. Nie tylko od święta. Nie warto czekać na moment gdy  odpadnie sufit, na ścianie pojawi się grzyb, a podłoga zacznie potwornie skrzypieć. Wówczas może się okazać, że poniesione straty i koszty zdołują nasze portfele i humor.

NOWOŚCI NA AWX2 BLOG

W ramach rekompensaty za dwutygodniową przerwę mamy  niespodziankę. 😉 Lubimy je dostawać, ale jeszcze bardziej robić.  Na początek na blog.awx2.pl  mamy dwie zmiany. 

NEWS1

NOWY NEWSLETTER AWX2 BLOG

unnamedOstatnio często prosiliście nas o nowy przyjazny newsletter. Dlatego nareszcie mamy dla Was dobre wieści, już jest ! 🙂

Wady starego znacie zbyt dobrze, dlatego opowiemy Wam co się zmieni:

sprawna obsługa graficzna, która będzie dopasowywać się do Waszej skrzynki pocztowej

nowy wpis pojawi się w Waszej skrzynce natychmiast

– od teraz możemy publikować więcej niż jeden wpis dziennie

dostaniecie powiadomienie również wówczas gdy na blogu pojawi się np. nowy dział, wydarzenie itp. Do tej pory mailing dotyczył tylko wpisów

Ale, no właśnie jest jedno ALE. 🙁 Musimy się do czegoś przyznać. Przez to całe zawirowanie, utraciliśmy dostęp do naszej listy subskrybentów. Zatem jeśli chcecie w nowej, wygodnej formie czytać w swoich skrzynkach mailowych AWX2 BLOG, to prosimy o ponowne zapisanie się do Newslettera i jednocześnie rezygnację ze starego.

Sporo czasu i nerwów kosztowało nas odnalezienie owej listy. Niestety nie udało się, za co serdecznie przepraszamy !

………………………………………………………………………………………………………………………….


Z SIECI 123Druga zmiana to właśnie nowy dział pt. Z SIECI.

W tym dziale podzielimy się z Wami artykułami, audycjami i raportami o architekturze i architektach, które przeczytaliśmy, wysłuchaliśmy, a które dostępne są również w sieci. Co więcej prezentowane tu treści nie są skierowane tylko do architektów, ale także, a może przede wszystkim do Was, czyli byłych, obecnych i przyszłych klientów architektów. Dlatego zachęcamy do lektury każdego czytelnika naszego bloga.

Od pewnego czasu udostępnialiśmy te treści na naszym profilu na Facebooku. Wiemy jednak, że nie wszyscy z Was lubią/korzystają z tego medium, dlatego dla Was tworzymy ten dział.

Mamy nadzieję, że teraz, będąc pod opieką profesjonalistów nasze blogowanie będzie jeszcze przyjemniejsze, a Wam da jeszcze więcej frajdy w odkrywaniu piękna tego świata spisanego dobrą architekturą.

Dziękujemy również ekipie, która uratowała AWX2 BLOG przed totalną klęską i w przyszłości będzie czuwać, by nie dopuścić do kolejnej katastrofy. 😉

Zobacz inne wpisy

2 komentarze

  1. Fajnie poczytać o udanym remoncie ^^

  2. Cieszymy się ze zmian 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *