Villa SK / Atelier Thomas Pucher / – nowoczesna rozbudowa klasycznego domu

Ach jak ten czas leci. Wpis ten miał pojawić się we wtorek, a tu proszę nagle wtorek zmienił się w czwartek. 🙂 W poprzednim wpisie zdradziłam Wam, że najczęściej w zeszłym roku szukaliście domów typu stodoła. Teraz pokusiliśmy się o podliczenie ile razy interesowała Was przebudowa, rozbudowa domu. Zliczyliśmy wszystkie hasła i wyszło nam, że aż 1305 razy interesowało Was to jak można zmienić swoje otoczenie. To naprawdę budujące, że tylu z Was ma zamiar poprawić tą naszą architektoniczną rzeczywistość. W tych trudnych czasach jak widać łatwiej jest przebudować, rozbudować dom, dostosowując go do swoich potrzeb niż budować nowy. Jeśli przy okazji naprawimy tym sposobem otoczenie to na prawdę super sprawa.

Dlatego dziś jedna z dość zaskakujących inspiracji. Klasyczny dom rozbudowany o odważną nowoczesną przestrzeń. Pewnie nie dla wszystkich, pewnie większość z nas nie miałaby śmiałości tak się otworzyć, ale i tak uważam, że to inspiracja godna pokazania. Świetnie obrazuje to, że każdy dom można przenieść we współczesne czasy, tak jak zrobili to w austriackim Grazu architekci z  biura Atelier Thomas Pucher

Architekt: Atelier Thomas Pucher

Źródło: http://freshome.com

Zobacz inne wpisy

1 Response

  1. Marcin pisze:

    gratuluje odwagi właścicielom – wyszło świetnie! Jeśli tylko jest dość miejsca, warto sobie dobudować np. piękny doświetlony salon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *