Villa laar /Spot architecture/

Jak się okazuje, najczęściej wpisywanym hasłem w wyszukiwarkach, dzięki któremu trafiacie na AWX2 BLOG jest : dom – stodoła.  Wcale się Wam nie dziwię, bo również uwielbiam tego typu budynki. Dlatego dziś  zapraszamy Was w gościnę do ceglanej stodoły. Zobaczcie jak ten niewielki dom chłonie świetnie światło.  Przestronne okna , wcięcia,  świetliki, przejścia – kładki na antresoli, szklane balustrady – wszystko to sprawia, że  promienie słoneczne niemalże  zaglądają we wszystkie kąty. Co ciekawe architekci z holenderskiego biura Spot architecture w tym domu zmieścili też niewielkie biuro, które nie tylko posiada osobne wejście, ale jest w pełni funkcjonalnym miejscem pracy. Mała pracownia architektoniczna świetnie by się tam wpasowała. 😉 Żałuje tylko, że dom jest jeszcze nie umeblowany, chętnie zobaczyłabym jak toczy się życie w tych ceglanych ścianach. 🙂

Architekt: http://www.spotarchitecture.nl/

Źródło: http://www.trendir.com/ , http://www.designboom.com/

Zobacz inne wpisy

3 komentarze

  1. Marcin pisze:

    Prostota, belki nie pomalowane na żadne mahonie itp., naturalny koloryt drewna ze spękaniami + biel z domieszką czerni. Rewelacja.

  2. eMeM pisze:

    Ciekawa jestem jak poradzili sobie z projektem wnętrza, bo przestrzeń genialna. Zresztą sama bryła też. Prosta, nieprzegadana, bez pretensji. Świetna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *