Wesołych Świąt ! – życzenia z załącznikiem :)

Po wczorajszej cudownej wigilii dziś od rana dzielimy się z Wami wspaniałym świątecznym nastrojem i wraz z życzeniami dajemy Wam garść inspiracji, w których (mamy nadzieje) każdy odnajdzie coś dla siebie. Od ponad tygodnia codziennie zasypujemy Was domami, które w swej przestrzeni posiadają tzw. łącznik.  Nie pojawiają się one tutaj zupełnie przypadkowo. Choć każdy inny, każdy pozwala swoim mieszkańcom zbliżyć się do siebie. Tego właśnie i Wam w te święta życzymy.

Niech każda przestrzeń, która Was otacza łączy, a nie dzieli. Niech Wasze domy powstają z  wspólnych marzeń, a  ich wnętrza sprzyjają budowaniu rodzinnej atmosfery. I byście każdego dnia odkrywali w sobie chęć dzielenia się z innymi swoją życiową radością.

(kliknij w zdjęcie , a dowiesz się więcej o każdym z domów)

 

Źródło: http://www.jcba.com.au , http://www.jcba.com.au , http://www.plasmastudio.com/ , http://tomiarc.com/ ,http://joaomorgado.com/ ,  http://architectureau.com/ , http://www.archdaily.com/ , http://www.foxjohnston.com.au , http://architectureau.com/ ,http://www.venhome.com , http://www.homeadore.com , http://www.archdaily.com/ , http://architectureau.com , http://architectureau.com , http://www.archdaily.com , http://www.homeadore.com/

Zobacz inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *