27 sierpnia 2013
1 minut czytania
5

Zagadka: gdzie jesteśmy ? Mała dawka wakacyjnych inspiracji

8 views

Dziś mamy dla Was zagadkę. Zgadnijcie gdzie jesteśmy?

Jak mawiają: bloger nigdy nie jest na wakacjach, myśli planuje, chce się podzielić tym co przeżyje i zobaczy. Gorzej jest jeśli bloger jest architektem, to już mieszanka, której nie pokona żadna, nawet najbardziej błoga nuda. Dlatego delektując się miejscem, w którym spędzamy tegoroczne wakacje jako architekci czerpiemy z niego jak najwięcej, jako blogerzy nie możemy pozostawić tych widoków tylko dla siebie.

Dziś parę zdjęć z popołudniowego spaceru, już niebawem dorzucimy więcej . 😉

A teraz nasi znajomi niech nie wyrywają się przed szereg i pozwolą naszym czytelnikom odgadnąć gdzie jesteśmy 😉 Zakochani jesteśmy w tym miejscu i za rok po raz kolejny na pewno tu wrócimy. 🙂

5 Comments Zostaw komentarz

  1. hi hi hi
    mam prawie takie same zdjęcia u siebie w komputerze tylko zrobione 7 lat temu. Zboczenie architekta na wakacjach w Juracie 🙂

  2. Howdy, You’ve executed a fantastic job. I’ll undoubtedly reddit the idea plus my personal opinion highly recommend to my buddies. I’m sure they will be took advantage of this web site.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

CZEŚĆ TU AWX2 ARCHITEKCI

Śledź nas

NEWSLETTER

AWX2 BLOG

NIE PRZEGAP KOLEJNEJ INSPIRACJI
ZAPISZ SIĘ D0
NASZEGO NEWSLETTERA

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Kalkulator powierzchni domu

Znajdź architekta

Szukaj

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zajrzyj do archiwum

Poprzedni wpis

Jak zamienić mieszkanie na dom ? Eksperyment architektów z RAWStudio

Następny wpis

Loft w Kijowie / Alex Bykov

Śledź nasz Facebook

Śledź nasz Pinterest

Top