16 miejsce w konkursie Blog Roku 2012

Jak wiecie dziś zakończył się II etap Konkursu Blog Roku 2012. Dla 10 pierwszych blogów z każdej z dziesięciu  kategorii zabawa trwa dalej. Gratulujemy im i trzymamy kciuki !

My AWX2 BLOG, po bardzo długich i mocno ekscytujących zmaganiach o każdy głos, zajęliśmy ostatecznie 16 miejsce w kategorii Firmowe i Profesjonalne. To dla nas nie lada wyróżnienie, gdyż w naszej kategorii startowało 224 blogi. Pobiliśmy tym sposobem aż o cztery oczka  zeszłoroczny wynik ! Jesteśmy tak samo szczęśliwi jak i zmęczeni 😉 Codzienne oczekiwanie na godz.12 i 24 kiedy to przeliczano punkty, sms, maile, FB…. Zdjęcie tytułowe tego wpisu ( autro Marcin Ryczek), to świetna metafora tego jak wyglądał nasz ostatni tydzień blogowego życia. ;)Ach, naprawdę warto było ! 

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za każdy oddany na nas głos. Tym sposobem nie tylko dorzuciliście się szczytnego celu jakim są integracyjno-rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin  oraz niepełnosprawnych , ale przede wszystkim daliście nam dowód Waszej sympatii ! To dla nas ważne, bo ten blog, to nie tylko nasza osobista podróż po architekturze, ale przede wszystkim obraz świata jaki chcemy nakreślić w Waszych głowach, byście jak mawia Peter Zumthor ” myśleli architekturą” i na każdym kroku dostrzegali i dbali o jej piękno.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy na koniec nie dorzucili czegoś od siebie. Otwieramy zatem przed Wami naszą puszkę Pandory, a właściwie puszkę Pinterest 😉 Na ponad 80 tablicach znajdziecie tam prawie 900 inspiracji, które odnaleźliśmy w sieci. To nasz przedmagazyn , nasze obrazy świata zatrzymane w biegu, by znów do nich wrócić, zachwycić się i dodając parę słów od siebie podzielić się nimi na AWX2 BLOG.

Częstujcie się zapraszamy !

 

Źródło zdjęcia tytułowego: http://www.thisiscolossal.com

Zobacz inne wpisy

8 komentarzy

 1. viki pisze:

  szkoda, bo głosowałam na Was, ale powodzenia w przyszłym roku:)

 2. Zofia pisze:

  Serdeczne gratulacje! Jak na ilość nadesłanych blogów osiągneliście świetne miejsce.
  Trzymam kciuki za przyszły rok 🙂

 3. Kastom pisze:

  GRATULACJE!!

 4. Rafał pisze:

  Też gratuluję,ale dzisiaj czeka mnie bezsenna noc.

 1. 1 stycznia 2014

  […]  2013 rozpoczął się bardzo emocjonujące: 1 miejsce w konkursie FIRMOWY BLOG ROKU 2012 , 16  w BLOGROKU 2012 w kategorii FIRMOWE I PROFESJONALNE, współpraca z firmą miniCRM. Potem rok ruszył z kopyta i zachwycił nas wieloma […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *