Z PRZODU MUZEUM Z TYŁU LICEUM /02/- la Branche / DMOA

2013 rok był dla nas bardzo szczególny. Nowe projekty, wyzwania, znajomości. Te pierwsze pozwoliły nam się spełniać, te drugie rozwinąć żagle, a te ostatnie mamy nadzieję zostaną z nami na dłużej. Nasz sylwester trwa w tym roku 4 dni i świętujemy go już od niedzieli. Razem z naszymi corocznymi gośćmi z RAW Studio szykujemy dla Was  potężną dawkę inspiracji. Na początek, by godnie pożegnać stary i pełni energii wejść w Nowy Roku pokażemy Wam domy, które świetnie łączą dwa zupełnie inne roczniki.

La Branche – leciwa posiadłość w Belgii wpadła w ręce architektom z DMOA. Niewielka modernizacja, kilka dodatkowych ścian, elegancja czerni i szkła  odmłodziły zastaną architekturę i pozwoliły jej przenieść w nowsze czasy. Nasza najnowsza pozycja książkowa do poduszki ( pisaliśmy o niej kilka dni temu na Facebooku) uczy nas minimalizmu w codziennym życiu, dlatego na pierwszy ogień idzie dziś dom, który totalnie zgadza się z tą filozofią.

 

 

Architekt: http://www.dmoa.be/site/

Źródło: http://www.designboom.com/  http://vimeo.com

Zobacz inne wpisy

3 komentarze

  1. Radek pisze:

    Chciałbym, żeby w Polsce też tak można było projektować. To znaczy pewnie można, ale nie niestety nie mamy tak świadomych inwestorów. Może kiedyś.

  2. ALA pisze:

    AGA gratulacje udalo Ci sie to zmienic- przynajmniej u mnie (domy w sytlu z przdu muzeum z tylu…) Dziekuje Ci za tego bloga 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *