FANTAZJA O TRÓJKĄCIE – zaskakująca instalacja w Madrycie

A co tam, pokażemy Wam jednak coś w te Święta 😉

Obiecany cykl wpisów FANTAZJA O TRÓJKĄCIE mieliśmy zacząć zupełnie inną inspiracją. Jednak ta, chodzi mi po głowie odkąd na nią natrafiłam. Żółty – kolor, którego, ze względu na wszechobecność na naszych ulicach,  nie lubiłam od dziecka. Od jakiegoś czasu zaczyna przekonywać mnie do siebie.  😉 Tu zapisany w trójkącie świetnie spełnia swoją rolę. Ta czterodniowa  instalacja na jednej z uliczek Madrytu to dzieło grupy FOS. Przy użyciu żółtej taśmy, lampy i kilku ananasów stworzyli coś niepowtarzalnego. Taka prosta, a tak efektowna promocja małej wegańskiej restauracji z pewnością zaskoczyła nie jednego przechodnia. Zresztą zajrzyjcie do galerii i dajcie  się pozytywnie zaskoczyć w te Święta. Miłego dnia !

Zobacz inne wpisy

1 Response

  1. jana pisze:

    Rzeczywiście, przyciąga to wzrok i pomysł jest bardzo oryginalny. W pierwszej chwili pomyślałam oczywiście, że jest to snop światła z tej lampy magazynowej.
    Zapewne wyróżnia się to na ulicy, choć oczywiście nie wiem tego na pewno, nie widząc całości. Ale pomysł niebanalny. Pytanie tylko, dlaczego ma to tam być tylko przez 4 dni? Przecież mogłoby już tam pozostać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *