HONOROWA ODZNAKA IZBY ARCHITEKTÓW RP

W sobotę 26.03.2022r. na VI Sprawozdawczo-Wyborczym Zjeździe Śląskiej Okręgowej Izby Architektów RP zostałam nagrodzona Honorową Odznaką Izby Architektów RP. To dla mnie ogromne wyróżnienie, za które bardzo, bardzo dziękuję.
Działam w Izbie od 2015 roku. W latach 2018-2022 byłam członkiem Rady SLOIA. W sobotę Delegaci prawie jednogłośnie (63/64 głosów) ponownie wybrali mnie do Rady SLOIA. 🙂 Byłam też kandydatem na Zjazd Krajowy IARP, ale zajmując 9 miejsce na 16 ostatecznie nie weszłam do składu.
To dla mnie ogromne wyróżnienie i wyraz wdzięczności za moją pracę dla środowiska architektów i codziennej walki o przyszłość architektury w Polsce.
Nie jest łatwo być administratorem trzech fanpage izbowych / Śląska Okręgowa Izba Architektów RP, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Zawód:Architekt/ , trzech grup na Facebooku / ZNAJDŹ ARCHITEKTA / Warsztat Architekta , PRACA DLA ARCHITEKTA / Warsztat Architekta i PRAWO ARCHITEKTA / Warsztat Architekta/, profilu: Instagram Zawod:ArchitektTwitter Izby Architektów RP i tworzyć od podstaw stronę dla programu edukacyjnego www.kszaltowanieprzestrzeni.pl. A jak dołożymy do tego comiesięczne wizyty w Katowicach i pracę w Komisji mediów i informacji przy IARP, to się robi w życiu ciasno. 🙂Jednak mam w sobie ciągle ten gen do naprawiania świata i dzielę sekundę na podsekundy i jakoś daję radę. 🙂
Dziękuje mojemu mężowi i dzieciakom, że to rozumieją i dają mi przestrzeń do działania. Bez Was nic ! 🙂
Przede mną kolejne cztery lata i mam nadzieję, że sprawią one, że ten nasz architektoniczny świat będzie lepszy i piękniejszy. Pisałam o tym również tekst do wydawnictwa wydawanego przez Śląską Okręgową Izbę Architektów RP na 20 Izby Architektów:
Praca dla Izby Architektów zabrała mi jednak czas na prowadzenie bloga, ale nie mam zamiaru go zamykać.  To moje pierwsze internetowe dziecko i choć dziś nie troszczę się o nie tak jak kiedyś, choć po części żyje swoim życiem, to tęsknię za moimi architektonicznymi podróżami i na pewno kiedyś powrócę do regularnego blogowania. A tymczasem możecie obserwować moje poczynania w sieci klikając w zdjęcio-linki poniżej ⇣ ⇣ ⇣

++

++

+ +

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ za wyróżnienie i możliwość pracy na rzecz polskich architektów i architektury !

Zobacz inne wpisy

1 Response

  1. Edyta pisze:

    Świetny wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *