NOWOŚCI NA AWX2 BLOG

nowosc

NOWOŚCI NA AWX2 BLOG

W ramach rekompensaty za dwutygodniową przerwę mamy  niespodziankę. 😉 Lubimy je dostawać, ale jeszcze bardziej robić.  Na początek na blog.awx2.pl  mamy dwie zmiany. 

NEWS1

NOWY NEWSLETTER AWX2 BLOG

unnamedOstatnio często prosiliście nas o nowy przyjazny newsletter. Dlatego nareszcie mamy dla Was dobre wieści, już jest ! 🙂

Wady starego znacie zbyt dobrze, dlatego opowiemy Wam co się zmieni:

sprawna obsługa graficzna, która będzie dopasowywać się do Waszej skrzynki pocztowej

nowy wpis pojawi się w Waszej skrzynce natychmiast

– od teraz możemy publikować więcej niż jeden wpis dziennie

dostaniecie powiadomienie również wówczas gdy na blogu pojawi się np. nowy dział, wydarzenie itp. Do tej pory mailing dotyczył tylko wpisów

Ale, no właśnie jest jedno ALE. 🙁 Musimy się do czegoś przyznać. Przez to całe zawirowanie, utraciliśmy dostęp do naszej listy subskrynentów. Zatem jeśli chcecie w nowej, wygodnej formie czytać w swoich skrzynkach mailowych AWX2 BLOG, to prosimy o ponowne zapisanie się do Newslettera i jednocześnie rezygnację ze starego.

Sporo czasu i nerwów kosztowało nas odnalezienie owej listy. Niestety nie udało się, za co serdecznie przepraszamy !

………………………………………………………………………………………………………………………….


Z SIECI 123Druga zmiana to właśnie nowy dział pt. Z SIECI.

W tym dziale podzielimy się z Wami artykułami, audycjami i raportami o architekturze i architektach, które przeczytaliśmy, wysłuchaliśmy, a które dostępne są również w sieci. Co więcej prezentowane tu treści nie są skierowane tylko do architektów, ale także, a może przede wszystkim do Was, czyli byłych, obecnych i przyszłych klientów architektów. Dlatego zachęcamy do lektury każdego czytelnika naszego bloga.

Od pewnego czasu udostępnialiśmy te treści na naszym profilu na Facebooku. Wiemy jednak, że nie wszyscy z Was lubią/korzystają z tego medium, dlatego dla Was tworzymy ten dział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *