Dobrze posłuchać: Jakie wartości niesie design? dr Krystyna Łuczak-Surówka / Podcast: Spokojnie o wnętrzach

 

Zapraszamy do nowego cyklu na naszym blogu pod roboczym tytułem: dobrze posłuchać. Już od dłuższego czasu nie tylko czytamy i oglądamy architekturę i świat projektowy, ale za sprawą podcastów mamy możliwość o niej posłuchać. Zabrać architekturę oraz design na spacer i  na nowo przewietrzyć nimi głowę. Dlatego postanowiliśmy, że tak jak z prezentowaną i opisywaną przez nas tu na blogu architekturą, będziemy dzielić się też tym co o niej usłyszeliśmy.

Podcast:

Jakie wartości niesie design?

dr Krystyna Łuczak-Surówka  / Spokojnie o wnętrzach

Od 12 lat zarażamy dobrą architekturą, a dziś zachęcamy do posłuchania podcastu „Spokojnie o wnętrzach” marki Internity Home, w którym dr Krystyna Łuczak-Surówka zaraża designem.

Ta rozmowa mogłaby się ciągnąć godzinami, a wciąż czulibyśmy niedosyt. Pani Krystyna opowiada o designie słowami, które otwierają przestrzeń w naszych głowach, wpuszczają światło i kierują je na przedmioty, materiały, ale też na wnętrza i architekturę, którą się otaczamy.

Jako architekci w tej rozmowie słyszymy dwie melodie: to rozmowa o designie, ale równie dobrze opowiada o architekturze. Niesamowite jest to gdy ktoś ubiera tak pięknie w słowa to co od lat krąży w naszych głowach i co próbujemy na swój sposób Wam przekazać. Zgadzamy się z każdym z nich i tak jak bohaterka odcinka wierzymy w jego moc.

 

  • Czy w projektowaniu ważniejsze są użytkowość, estetyka czy może emocje ?
  • Co ma wspólnego desing z latawcem?
  • I czy warto słuchać siebie i iść po marzenia?

Między innymi o tym posłuchacie w tej niezwykle inspirującej rozmowie.

 

Zachęcamy do wysłuchania. Warto ! 🙂

Wersja na komputer:

Wersja na urządzenia mobilne:

Inne odcinki podcastu „Spokojnie o wnętrzach” znajdziecie klikając w obrazek:

Zobacz inne wpisy

1 Response

  1. asia pisze:

    super wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *