Polak potrafi ! Dom pod Poznaniem / PL.architekci

AKTUALIZACJA – 29.10.2014

Wczoraj dostaliśmy cynk, że Dom pod Poznaniem autorstwa PL.architekci obchodzi właśnie swoje 10 urodziny. Mieszkańcom i projektantom życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za kolejną garść zdjęć, którymi się z nami podzielili. Jak widać – dobrze zaprojektowana architektura się po prostu nie starzeje 🙂 Dlatego odświeżamy stary wpis i zapraszamy na dawkę świetnej architektury 🙂

WPIS Z DNIA 17.12.2012

Przed chwilą ( o tutaj ) Pan Marek celnie odkrył kluczowy element, który łączy ( to dobre słowo w tym przypadku 😉 )pojawiające się tu w ostatnich dniach  domy. Niemniej jednak nasza zabawa w okrywanie coraz to nowszych domów z tzw. „łącznikiem” trwa dalej. Jeśli jesteście ciekawi jak wielka jest potęga ludzkiej wyobraźni, w jak inny sposób można potraktować ten nietypowy element domu i jak zmienia on życie jego mieszkańców, zapraszamy do zaglądania co nas codziennie.

Pod Poznaniem grupa projektowa PL.architekci pokusiła się o zaprojektowanie nowoczesnej wersji typowego domu stodoły. Dom pokazywany był jakiś czas temu na bryla.pl. Dziś natknęłam się na niego w moim archiwum, a że jest to dom z Polski, to wyprzedził wszystkie stojące w kolejce domy i ląduje tu jako dom nr 4 w serii DOM Z ŁĄCZNIKIEM.

Architekt: http://www.plarchitekci.pl/

Źródło: http://bryla.gazetadom.pl

blog roku mała ikona do wpisu

Zobacz inne wpisy

9 komentarzy

 1. ANONIM pisze:

  Dom można zobaczyć w gazecie Murator nr 9 / 2011r.
  Bardzo ciekawy budynek.

 2. Marcin pisze:

  Rzeczywiście bardzo ciekawy, dużo przestrzeni i przeszkleń. To dobrze że coraz częściej polscy architekci jak i klienci decydują się na ciekawe projekty.

 3. Salon Płytek pisze:

  Świetny projekt! Jesteśmy pod wrażeniem 🙂
  Pozdrawiamy
  https://www.facebook.com/salonplytek

 4. Andriu pisze:

  Może się podobać,a konkretnie gdzie pod Poznaniem jest umiejscowiony? 😉

 5. Aguś pisze:

  Fajny projekt. A jak czyści się dach tego łącznika? W szczególności gdy napada śnieg?

 1. 1 stycznia 2014

  […] 7.Dom pod Poznaniem-PL. architekci/2 440 odsłon/ […]

 2. 22 września 2014

  […] Dom pod Poznaniem / PL.architekci […]

 3. 31 października 2014

  […] już tyle kilometrów, że jeszcze kilka nam nie zaszkodzi. Spod Poznania gdzie stoi dom z poprzedniego wpisu ruszamy w stronę Zielonej Góry. To raptem 150 km, więc damy radę dojechać jeszcze przed […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *